«Франко Фест» презентує літературно-музичний проект «Зів`яле листя»

Франко Фест

Франко Фест28-29 листопада о 20:00 в арт-кав?ярні  «Квартира, 35» (вул. Вірменська, 35. «Дзиґа», 2-ий поверх) відбудеться літературно-музичний проект «Франко Фесту» «Зів?яле листя».

За словами організаторів, вечір поєднуватиме музику, поезію і театральні імпровізації.

«Перша акція буде 28-29 листопада у Львові. Подібні проекти «Франко Фесту» відбудуться також у Києві, Івано-Франківську та Дрогобичі», ? розповів директор фестивалю Остап Походжай.

Організатори наголошують, що культурний проект «Франко Фест» розширює свою діяльність. Тепер він триватиме не тільки три дні влітку, а протягом всього року. Плануються здійснювати літературні зустрічі, театральні вистави, імпровізації, концерти, виставки, перформанси та інші заходи задля створення тієї України, про яку мріяв Іван Франко.

Програма:

28 листопада, середа:

  • Розмова про Франка: Юрко Кучерявий та Ярослав Грицак.
  • Концерт рок-гурту «КораЛЛі» з Івано-Франківська. Спеціально для «Франко Фесту» хлопці з «КораЛЛів» підготували кілька пісень на слова письменника. Будуть також читати вірші і обіцяють зіграти свої відомі треки.

 29 листопада, четвер:

  • Театр «Альтер» (м. Дрогобич) представляє «Impro» (театральні імпровізації) на тему Франка та й не тільки. Актори просять глядачів принести свої улюблені книги.
  • літературно-джазовий вечір  із музикантами «Jazz Club.Lviv»

Нагадаємо, що «Франко Фест» вперше відбувся 27-29 липня 2012 року у Нагуєвичах, рідному селі Івана Франка. Протягом трьох днів на трьох сценах фестивалю виступали відомі українські музичні гурти, відбувалися перфоманси, театральні виступи та читання Франка відомими українськими письменниками, істориками, літературознавцями.

Вхід: 50 грн., для членів Етноклубу і «Jazz Club.Lviv» ? 25 грн.

Контакти: frankofest2012@gmail.com, тел. 0685409160, 0637011978

трейлер фестивалю: http://vimeo.com/47598097

З повагою,
Молодіжна інформаційна спільнота “СІЛЬ”
_
Юлія Капшученко