Проект “Фотосушка” (Арт-пікнік Слави Фролової)

“Сушка” – це формат виставки, що об’єднує фотографів самого різного калібру – любителів і професіоналів, прибічників традиційної зйомки. Суть акції полягає в тому, що будь-який учасник може повісити свої роботи на мотузці за допомогою прищіпок для білизни. У обмін на свої фотографії можна забрати будь-які інші. Свою фотографію можна підписати, залишити на обороті координати для зв’язку або незвичайне послання її майбутньому володареві.

Проект "Фотосушка"

Проект “Сушка” був створений в 2010-му році. Автор ідеї проекту – Андрій Кеззин. Адміністратор проекту – Оля Луветау.  На сьогодні Сушка – це Міжнародний виставковий проект по обміну фотографіями, який відбувся у більше 90 міст з 40 000 учасників в різних країнах. Територія АРТ-Пікніка Слави Фролової з легкістю дозволяє провести одну з наймасштабніших Сушок за всю історію існування цього формату фотовиставок.  У програму заходів включені майстер-класи, лекції, конкурси і багато інших активності пов’язані з фотографією.

У кінці кожної Сушки вибиратиметься краща робота на думку запрошеного авторитетного жюрі, а так само присуджений приз глядацьких симпатій.

У липні буде оголошений конкурс “Інста Арт-пікнік”, який продовжиться 3 місяці і за підсумками якого буде проведена фінальна Сушка. Для участі в конкурсі, досить зробити фото в Instagram, знаходячись на АПСФ, і запостити його, прописавши хэштег #instapicnic.