Фотографія: побачив та спалив

Є така хвороба як маніакальна слабкість до фототехніки, але при цьому зовсім не обов’язково  мати руки, прямі руки (хоча б якісь руки),  більш-менш адекватну техніку та щось інше за бажанням.

Але є такі “профі” своєї шизофренії, які роблять мільйони фотознімків, що просто вбивають своєю негуманністю. Далі неповний список.

1. “Профі” вважають, якщо в тебе нема фото з твариною моделі “кіт звичайний”, ти – ламер.

Цю серію фотовбивста називають “Дивись, це я, та це моя кішка”, вона робиться на камеру мобільного, або першої мильниці.

З моделлю якось не вийшло, одягнули в перше, що знайшли (старі галіфе, панчохи, фартух, будь що), тварину кидають на колені, або за що вона встигла вхопитись. Самі вражаючи та історичні кадри робляться на фоні старою кухні, вітальні з купою розкиданих речей, яких ніхто не помітить.

Примітка: ця серія чудово виконується з яким завгодно “Воно” (іграшки, пиво, п’яна подружка, мобільний etc).

2. З саме тією же моделлю робляться й інші “творіння”, але вже з квітами.

Фотограф з дуже впевненим видом дивиться у кадр та каже “лабораторній мишці” стати ближче до горщика, нахилитися ( і ще трішки), а після : “Дивись на мене”.  Модель горбиться, намагається нюхати квіти, які від природи давно вже нічим не пахнуть. Після вона дуже виразно гляне на об’єктив і усе… Нічого не вийшло та якось, м’яко кажучи, ніяк. На фото очі косі, квіти дурні, а спина якось вигнута, що з’являться думка “може хвора?”…

Майже джунглі та крики природи.


3. На цьому вони не зупиняються – вони йдуть далі. Кожна поважаюча себе дівчина сфотографуються хоча би раз у житті у water closet, кажучи між нами хлопчиками, туалеті.

Вибирають туалет за смаком, бажано у клубі та з видом на якийсь миючий засіб.

В цьому кадрі обов’язково ви побачите дівчину, може дві дівчини, які складають губи у трубочку та роблять щось на вподобі “а що ви тут робите?”.

На  питання навіщо це фото, ці самочки кажуть щось не зрозуміле.

4. Також обов’язковою програмою є  “я та мій килим”. При цьому головним героєм стає килим. Він знімається на фоні  “чарівної” дівчини та зовсім не розуміє  навіщо вона там.

Моделі якось не приходе думка, що її стіна — це не гобелен XVII сторіччя, а лише залишки радянської культури.

Увесь пафосний еротизм, краса спідньої білизни безжалісно з’їдається цим монстром.  Тема “сісьок” не розкрита.


5. Окремо виділяються клас людей, які фотографують самі себе (частіше за все у дзеркалі). Отримуючи фотоапарат та не маючи жертву, вони помічають себе. Один єдиний коментар: Робіть ці фото на “Зеніт-Є” у ванні з витягнутої руки.

Ми не пропагандуємо хвороби, лікування, манії та неповагу. Ми робимо рекламу естетиці та рукам з меншим кутом викривлень.
Гарних знімків!

*Усі фотографії знайдені завдяки відкритому пошуку. Прошу пробачення, якщо когось  ображає матеріал.

Дурнуватий філолог-русист, який професійно грає на нервових закінченнях та добре знає усю їх парадигму. Займаюсь журналістикою, малюнком, фотографією, пишу вірші та прозу. В душі більше індуктивного та інтуїтивного, але логіка ще ввімкнена. Іноді не зібрана, але коли ж тут працювати, коли всі навколо самовиражаються. Е-Мейл: ptaha-zozo@ukr.net www.zozylya.blogspot.com ICQ: 384-454-171