Як вибрати фотографа для весілля

фотографа для весілля

фотографа для весілляПерше, з чого варто почати вибір фотографа – ознайомиться з підбіркою його робіт. Проте простим переглядом фотографій неспеціалістові складно вирішити, наскільки кваліфікованим є фотограф. Не зайвим є звернутися до знайомих, які не так давно грали весілля, що б вони поділилися своїми враженнями про людину, яка робила для них фото.

Зазвичай фотографи, які тільки починають підробляти на весіллях є володарями скромних камер, тому не погано б навести довідки про якість зйомки його устаткуванням. Крім того, побічно судити про професіоналізм фотографа можна по кількості знятих їм раніше весіллів.

Що стосується організаційних моментів, треба заздалегідь обумовити умови роботи фотографа. Так, деякі фотографи пропонують свої послуги сплатити погодинно, деякі погоджуються знімати весілля від початку до кінця, а вам, наприклад, з метою економії грошових коштів треба тільки фотосесія. Крім того трапляється, що фотографи працюють тільки в команді з відеооператором і пропонують свої послуги не лише з фото- але і відеозйомки.

Ознайомившись з портфоліо фотографа і визначившись з тим, чи підходить його стиль роботи для вас, можна прийняти остаточне рішення про вибір фотографа.

P.S. Если вы организовываете свадьбу в Екатеринбурге тогда с помощью сайта organization-svadby.ru нужный которого вас устроят, будет обязательно найден. В каталоге имеется около 40-ка исполнителей.