Де узяти якісні фото для інтернет-магазину

фото для інтернет-магазину

фото для інтернет-магазинуПісля створення безпосередньо самого інтернет-магазину, слідує етап його наповнення товарами. Яку інформацію повинна містити сторінка товару, щоб зацікавити потенційних клієнтів? Ось список найнеобхідніших даних про товар, що продається, в інтернет-магазині:

– Короткий опис товару
– Технічні загальні і специфічні характеристики(вага, габарити і т. д. )
– Фото товару

Мабуть, якісне фото товару – це  один з самих кращих способів збільшити число продажів. Якщо каталог товарів інтернет-магазину оснащений тільки якісними фото, то, поза сумнівом, це ще сильніше спонукатиме клієнта зробити покупку. Бажано, щоб на сторінці товару були фотографії в різних ракурсах, щоб відвідувач міг все детально розгледіти.

Такими фотографіями потенційним покупцям дається можливість як слід ознайомитися з товаром. Це особливо важливо, якщо інтернет-магазин подає яку-небудь техніку, де розміщена велика кількість різних кнопок і написів. Проте для деяких сервісів наявність фото не є необходною наприклад для americanshop.com.ua проекту, що займається виключно доставкою товарів.

Повертаючись до теми фоток, де ж узяти такі якісні фотографії:

1) Узяти фотографії з сайту виробника. Головний мінус такого варіанту – це неунікальність фото, оскільки досить велика кількість магазинів використовує ті ж фотографії.

2) Скористатися послугами приватних фотографів. Таким чином, можна отримати досить професійні фотографії товарів, проте вартість такої фотосесії досить висока. Ціни на подібні послуги можуть складатися по-різному: від плати за годину роботи фотографа до плати за кожну фотографію окремо.

3) Зробити фото самостійно. Особливо цей варіант хороший для ентузіастів своєї справи. Підходить, якщо маєте хоч би мінімальні навички фотографа. Таким чином, можна істотно заощадити бюджет на просування інтернет-магазину.