Форум видавців у Львові

sforum_2012_d-16_09_grn_5673aФорум видавців у Львові – цьогоріч відбудеться уже у 20-те. Грандіозна подія, яка збирає любителів книжок разом. Головною метою форуму є привернення уваги  громадськості до найактуальніших проблем сучасного українського книговидання, підтримати традицію фахових дискусій та семінарів.

 Минулі роки до співпраці залучалися не лише українські але й закордонні письменники й видавці, цікаво, які новинки будуть на 20-тий ювілейний “Форум видавців у Львові”.

Цілих п’ять днів ви зможете спілкуватися із цікавими людьми, дізнатися багато нового, купити улюблену літературу та гарно провести час. Книжковий ярмарок доповнюватиме Всеукраїнський конкурс “Найкраща книга форуму”. Завітають гості із таких країн: Польща Словаччини, Сербії, Хорватії, Румунії, Угорщини, Німеччини, Швеції, Норвегії, Колумбії, Канади, Австралії, Нової Зеландії. Один із незабутніх заходів буде Львівський міжнародний літературний фестиваль.

На Фестиваль завітає делегація з Нью-Йорку – Вірляна Ткач з театральним проектом «Яра-арт-груп». Тому не пропустіть таку подію , 10-15 вересня форум чекає на вас.