Фондовий ринок і Форекс. Де краще?

Форекс і фондовий ринок

Форекс і фондовий ринокФорекс і фондовий ринок є складовими світового фінансового ринку. Суперечки з приводу того, що ж краще – торгувати на форекс або на фондовому ринку – тривають між трейдерами і знавцями ринків уже багато років. При цьому і ті, й інші хилять в свою сторону. Розглянемо особливості роботи на обох ринках.

Фондовий ринок (цінні папери) – частина фін. ринку, на якому обертаються цінні папери. Forex – це міжбанківський валютний ринок, на якому можна торгувати валютою однієї країни за ціною валюти іншої.

Принцип роботи, що на форекс, що на фондовому ринку один і той же. Однак форекс надає набагато більше можливостей.

По-перше, рух валют набагато динамічніший, ніж у фондових індексів і цінних паперів. Тобто на русі валют можна заробити набагато швидше.

По-друге, основні тактики і стратегії заробітку розроблені саме для форекс – використання їх на валютному ринку також є більш ефективним, ніж на фондовому.

По-третє, заробіток на фондовому ринку більш відчутний для тих, хто виходить на ринок з великим депозитом – від $ 10000. З меншою сумою там просто нічого робити. На форекс ж можна вийти навіть з депозитом в $ 100 – багато брокерів надають таку можливість.

І, нарешті, на форекс набагато простіше стати інвестором. Інвестиції на форекс окупаються швидше, навіть якщо вони мінімальні. Фактично форекс – це можливість заробітку при мінімальних вкладеннях, тоді як на фондовий ринок необхідно вийти з великими інвестиціями. При цьому ймовірність програшу майже однакова і там, і там.

Таким чином, форекс представляє куди більше інтересу, ніж фондовий ринок. Особливо це стосується початківців трейдерів, яким ще необхідно відпрацьовувати багато тактики. Фондовий ринок ж знаходиться в колі інтересів здебільшого власників цінних паперів.

P.S. Если вам интересна эта тематика то интересно будет почитать о Кондаковe Константинe Георгиевичe который является автором популярных книг о MetaTrader 4 и при Фундаментальные индикаторы Форекс и Константин Георгиевич Кондаков достиг небывалых высот.