Якщо флешка не визначається комп’ютером

флешка

флешка Флеш – накопичувачі, або як їх часто називають “флешки”, є одними з найзручніших засобів для зберігання і перенесення інформації, саме тому вони такі популярні у користувачів ПК.  На жаль, при їх використанні,   також можна зустрітися з проблемами, зокрема з тим, що при підключенні флешки, комп’ютер її “не бачить”, тобто не визначає. Давайте спробуємо розібратися в найбільш типових причинах таких неполадок.

В першу чергу, радимо визначити, чи немає так званих апаратних несправностей в самому комп’ютері. Можливо, несправний порт USB, до якого підключена  флешка. Якщо порт справний, комп’ютер подасть сигнал про те, що виявлено нове устаткування, а  якщо такого сигналу немає, то несправний або порт, або флешка. Спробуйте підключити флешку до іншого порту. Не рідко, порти на передній панелі комп’ютера, при його складанні, залишаються не підключеними, природно, підключати до них флешку не має сенсу – підключіть її до порту на задній стінці системного блоку.

В деяких випадках флешка не виявляється комп’ютером через недостатнє живлення порту USB, якщо, наприклад, до комп’ютера підключена велика кількість периферійних пристроїв. У такому разі, блок живлення надмірно завантажується, і він не справляється з роботою. Спробуйте відключити непотрібні в даний момент периферійні пристрої, можливо, після цього комп’ютер “побачить” флешку.

Якщо несправна сама флешка, комп’ютер так само її не визначить. Щоб перевірити її справність, підключіть флешку до іншого комп’ютера, якщо і  він її не виявив, то, флешка несправна.

Існують і програмні причини того, що комп’ютер не виявляє флешки. Розв’язати таку проблему допоможе установка необхідних драйверів, або їх переустановлення, і оновлення.

Не рідко причинами вищеназваних проблем є віруси, що потрапили в систему. Спробуйте провести сканування на наявність вірусів і  шкідливих програм, і видалите їх.

Для того, щоб не виникало проблем з виявленням флешки, її файлова система повинна відповідати файловій системі самого комп’ютера, тому, при необхідності, відформатуйте флешку, і встановіть файлову систему FAT32, NTFS.

P.S. Флешки сейчас достаточно дешевые, если вспоминать времена лет 5 назад. Вы можете купить флешки оптом в Киеве от http://usbgifts.com.ua по хорошей цене, а затем использовать для рекламных целей, раздавая клиентам как сувениры.