ФлайzZzа. Нам 12 років! Дякуємо за підтримку!

ФлайzZzа

Привіт, друзі! 1 жовтня, як і завше в цю пору, гурт «ФлайzZzа» разом із Днем Музики святкує свій День Народження! Саме 12 років тому ми вперше вийшли, як гурт «ФлайzZzа», на сцену відбіркового туру фестивалю «Червона Рута» у Луцьку. Нічого не вибороли, хіба потрапили до резерву, незважаючи на те, що зал просто ревів від того, що почув та побачив на сцені :) То були «веселі старти», після яких почалась реальна праця та постійне вдосконалення. На сьогоднішній день, зважаючи що перших років 5 ми дуже повільно (через купу перешкод) ставали на ноги, маємо в своєму багажі 3 офіційно видані альбоми, 9 відеокліпів (кращих, гірших – все в міру можливостей тих часів), не одну сотню концертів за спиною та приємних і позитивних фанів, яким щирЕнько дякуємо за постійну підтримку!!!

ФлайzZzа

Саме з нагоди 12-річчя ми вирішили подякувати усім вам, шановні друзяки, наступним чином:

1) на днях (а можливо ще й від сьогодні) стартує показ на каналі М1 (а трішки згодом і в неті та на інших каналах) нашого ювілейного, 10го за ліком, відеокліпу на пісню «Лише 19». Цей трек за підсумками майже річного голосування посідає перше місце за вашими вподобаннями на нашому сайті. Земний вам уклін за натискання кнопочки «голосувати» і не байдужість до нашої творчості – адже нам самим іноді важко визначити улюблену пісню в альбомі :) Трішки згодом ми повідомимо деталі про зйомки, а поки що дякуємо компанії Salut Studio, яка відзняла це кайфове відео, яке радимо переглянути ;)

2) ми офіційно приступаємо до роботи над новим альбомом. Обіцяємо, що це буде щось незвичне як для Флайзюків, так і для України вцілому :) Тому чекайте на сюрпризи. Хоча зараз важко передбачити коли його можна буде послухати та помацати – можливо на це нам знадобиться рік, два.. Але обіцяємо по мірі можливості виконувати свіжі пісні на своїх концертах :)

3)трішки не вклались ми із презентацією нашого нового сайту до 1 жовтня. Робота над ним кипить ось уже більше ніж пів року. Ми надіялись, що вкладемось в термін, але залишилось багато дрібниць, без вдосконалення яких нам не хотілося б його запускати. Як тільки він буде готовий для ваших оцінок та перегляду, ми відразу вас повідомимо!

4) вже близько місяця тривають перемовини з нашими новими польськими промоутерами щодо великого польського туру, який, ймовірно, матиме свій початок у жовтні. Він буде відбуватись у кілька етапів, захоплюючи кожного разу по 4-5 міст в різних регіонах наших сусідів.

Поки це ніби всі подарунки, які ми підготували станом на сьогоднішній день. Обіцяємо, що це лише початок і регулярно тішитимемо вас чимось свіжЕньким. Ще раз дякуємо усім «співчуваючим» :)

І до нових зустрічей!..