ФлайzZzа – Лише 19

ФлайzZzа - Лише 19

Ну і нарешті! Ми готові поділитись свіжим відеодоробком на пісню «Лише 19», яка за підсумками голосування, що тривало на нашому офіційному сайті (www.flyzzza.com.ua) та у соцмережах близько року, стала лідером ваших вподобань. Саме ваші голоси і стали вирішальними в питанні на що знімати наступне відео. Тому, не зволікаючи, ще у серпні ми приступили до зйомок нашого ювілейного, 10 за ліком кліпу. Знімальний процес мав два етапи. Одного дня ми знімали власне команду — зйомки відбувались у Івано-Франківську з перемінною погодою, класним настроєм та командою професіоналів із компанії «Salut Studio». Було надзвичайно легко та приємно працювати з цими людьми, оскільки вони вже мають величезний досвід за спиною і при цьому є простими та дружніми, за що окремо дякуємо! :) Через кілька днів відбувся другий етап зйомок, в якому приймали участь вже актори, яких підібрали режисер Олена Кулик і команда. Ми дуже задоволені результатом і залюбки ділимось ним із вами, друзі!
Віднедавна кліп потрапив до українських телеканалів, його можна помітити на екранах метро, закладів громадського харчування і, звісно ж, у інтернеті ;)
Режисер – Олена Кулик, оператори – Михайло Копієвський, Олексій Снісар, Андрій Марків, стилісти – Григорій Лаврук та Наталя Тінь, монтаж та мастеринг – Олена Кулик і Михайло Копієвський.