Розбавте свою музичну палітру “Фіолетом”!

фіолетПісля відкриття “Крихітки” у 2004 році досі важко було назвати молодий гурт, який заслуговував би на підвищену увагу. У полі мого зору “Фіолет” з’явився близько року тому. Наше знайомство відбувалося обережно – трек за треком. Щось подобалося більше, щось – менше, але факт є фактом – багато пісень отримали постійну прописку в плеєрі й імунітет до видалення після кількасот прослуховувань.

“Фіолет” як стиль життя.

Фіолет

Їх слухач – молодий, розумний, відкритий до нового, в міру відвертий, амбіційний. Музика “Фіолету” для тих, хто шукає себе і прагне наповнити кожен  день емоціями, а життя – рухом вперед. Тексти – своєрідний погляд у себе й спроба пошуку часом гармонії, а часом драйву, спроба відкривати себе світові в соковитих епітетах і заплутаних метафорах, спроба бути власним героєм щодня.

Треки гурту переважно серйозні. “Фіолет” відрізняється тим, що прагне осягнути світ не через зорові образи – речі, які може побачити кожен, а через емоційну реакцію на них: розкласти своє щастя на атоми – “21 грам”, відокремитися від великого світу, аби створити свій власний інтимний простір – “Наш маленький однокімнатний світ”, вірити, що маєш  своє місце “коли зникає світло і пітьма з’їдає нас” – “Щось моє”.

Фіолет

Окремого слова заслуговує ліричний герой текстів. Він схожий на свого слухача, але від аудиторії його відрізняє той самий ліризм, експресивність, сповненість почуттями і готовність ділитися ними, вміння помічати прекрасне і цінувати кожну хвилину. “Фіолетова” музика для романтиків і шукачів, вона буде чудовою компанією в маленьких і великих подорожах, буде з вами коли сумно і коли весело, даватиме вам заряд позитиву й енергії щодня.

За “Фіолетом” майбутнє?

ФіолетГурт існує з 2009 року і за цей час вже представив два студійні альбоми – “Трохи тепла” (2010) й Rock’n’love (2012), а також три міні-альбоми, останній з яких, “Атоми щастя” (2013), мав великий успіх серед слухачів.  Спільний трек із Сашком Положинським став справжнім вибухом серед користувачів соціальних мереж.

За відносно недовгий час роботи група знайшла свою аудиторію, має активний гастрольний графік, тож про її майбутнє хвилюватися не варто – воно буде цікавим і насиченим, як і все те, що роблять хлопці.

Більше про “Фіолет” і їхню творчість: http://vk.com/fiolet_band