Фільм руками дітей


25 червня, в п’ятницю, в концертному залі культурно-освітнього центру «Майстер Клас» відбудеться прем’єрний показ молодіжного містичного детективу «Реліквії Апокаліпсису». Режисерами, продюсерами, сценаристами та акторами фільму стали діти від 9 до 13 років. «Реліквії Апокаліпсису» – це пригодницька історія про дітей, які знайшли чарівну книгу та вирішили спробувати себе в ролі рятівників світу. Як зазначила куратор заїзду Марія Придьма: «У фільмі багато казкових персонажів та фантастичних пригод. Подолати всі негаразди дітям допомагає дружба, мир та жувальна гумка. Тривалість стрічки – близько 20ти хвилин» Перед прем’єрою діти проведуть прес-конференцію та продемонструють фільм про фільм. Над створенням короткометражної кінокартини працювали маленькі учасники кінотабору Майстер Класа «Айтідо».

Детальну інформацію можна дізнатись у:
Прес-служба:
Настя Демьяненко (11 лет) nastia780@gmail.com +380974624533
Даша Марайкина (12 лет) dari1dasha@gmail.com +380666146218
Куратор заїзду:
Маша Придьма – mariya.pridma@gmail.com +380939188889

Журналістка, активістка, громадська діячка і просто мрійниця. Життя з усіх сторін пронизане нитками цинічності, але серед тих ниток, які до речі також мають цілковите право на існування, вплетені сонячні квіти ніжності та добра
 • ukrainian

  цікаво-цікаво, варто прийти..)

 • Cat

  Так, діточки – молодці) Мабуть варто прийти та подивитись що в них вийшло!)

 • Діанка

  Це в Києві?

 • AnastasiaMoon

  Так, це в Києві)

 • Женя

  Ну які діти апокаліпсису. Якщо вже діти, то не така серйозна назва, і апокаліпсису там точно не буде, хто від нього рятувати дітей буде?