Легенда №17 (враження від фільму)

Легенда №17

Легенда №17Хокей не любила але автобіографічний фільм про радянський спорт і сильних людей у ньому, змусив переглянути свою думку. У фільмі розкриваються етапи підйому радянського хокеїста Валерія Харламова як одного з великих хокеїстів XX століття.

Кінофільм оповідає про складний шлях початкуючого хокеїста під номером 17 що стартує в Чебаркульскій Зірці, який досяг вершин з ЦСКА під керівництвом відомого Анатолія Тарасова.

Перечитала біографію Харламова і Тарасова, Великий тренер!! Дивлячись на Тарасова розумієш яких тренерів бракує нашому спорту і яких осіб бракує нашому суспільству. Фільм ставить перед необхідністю замислитися над вибором, який виникає в певний момент життя: вибір подальшого шляху, способу життя, точніше подумати що ти хочеш від цього життя і якими шляхами ти повинен домагатися поставленої мети.

Це фільм дає нам приклад як необхідно йти до своєї мети, причому йти чесно, самовіддано, віддаючи себе усього без залишку. Фільм про людей, якими ми повинні гордитися сьогодні, про людей які можуть дати нам ту національну ідею яка втрачена. Головні плюс цього кінофільму це стимулювання інтересу до нашого минулого і мотивація на наше майбутнє!

Це кіно доводить, що вітчизняний кінопром може творити хороші картини і що важливо, використати біографії правильних людей для цього. Режисер, знімальна бригада і акторський склад майстерно втілили майже бездоганну лінію сюжету, яка не відпускає до фіналу. Прекрасна робота акторів Данила Козловского і Олега Меньшикова. Усім рекомендую!!! Чудове душевне і глибоке кіно, хочеться переглядати знову і знову.

P.S. Для каждого более-менее большого офиса печать документов – обязательный и постоянный процесс. На сайте http://www.globalint.ru/pravoe-menyu/autsorsing-pechati.html можете почитать про услугу аутсорсинга офисной печати, которая сейчас набирает популярность. Это простое и быстрое решение.