Фестивальне літо!

Підкамінь

ПідкаміньБажаєте незабутньо провести літо, щоб було багато веселих моментів та драйвової музики? Збери компанію та відправляйся у фесативальне літо!  Драйвове літо розпочинається із фестивалю Підкамінь. Знаний своєю незабутньою атмосферою та Етно музикою. Цього року відбудеться  19-21 липня.  Паралельно у ці числа проходитиме фестиваль Fort.Missia, що у селі Поповичі на території Мостиського району.  Це міжнародний фестиваль мистецтв, який є одним  із найпотужніших і найкреативніших фестивалів України.

Слід за ним усім відомий ФранкоФест (26-28липня), у селі Нагуєвичі (Дрогобицький район). Виступи бардів та різноманітних народних колективів, арт-перфоманси та художні інсталяції, театральні виступи та читання Франка відомими українськими письменниками, істориками, літературознавцями.

А от для любителів кіно, фестиваль короткометражного кіно Wiz Art 2013(23-28липня) у ЛЬвові.

26-27 липня Carpathian Alliance Metal Festival open air – цей фестиваль екстремальної музики для справжніх поціновувачів творчості, відбудеться у селі Волослнка( Соколівський район). Не в долині чи лісі, а безпосередньо на одній з найдивовижніших вершин українських Карпат – горі Високий Верх, на висоті більш як 1000м. над рівнем моря, серед сивого пралісу, мли та важких хмар.

Що ж липень уже весь від’їздили, а от що чекає на  нас у серпні цього літа дивіться нижче:

Ту Стань! (2-4сераня) с. Урич, Сколівський район. Щороку відбувається біля пам’ятки архітектури ІХ-ХІІІ ст., наскельного міста-фортеці Тустань. Залишки неприступної колись твердині знову оживають, їх штурмом беруть татари і захищають воїни-русичі.  Бугуртам на фестивалі присвячують окремий день, окрім того програма “Ту Стані!” включає майстер-класи та змагання лицарів, на території функціонують ігрові містечка.

Грандіозний фестиваль Захід відбудеться 16-18 серпня у с. Родатичі, Городоцький район.Подейкують, що хедом цьогорічного фестивалю буде група з-за кордону.

Етновир 21-25 серпня у Львові та завершує фестивальне літо Pover Film Festival 31-1вересня, що у Львові.  Це літо має бути найкращим!