Фестиваль Завантаження. Як це було

Од0ин з найбільших фестивалів важкої альтернативної музики ЗАВАНТАЖЕННЯ вже вдруге запалив Львів. З лозунгами «Зміни в тобі» та «Завантажуйся» він не тільки продовжує традицію відомого раніше фестивалю Руйнація, але й 5 жовтня офіційно відкрив сезон закритих музичних фестивалів.

Цього року Завантаження проводилось у КТЗ «Романтик», де організатори та волонтери фестивалю дійсно  добре попрацювали, доклавши багато зусиль для якісного проведення даної події. Було зібрано чудову музичну програму, яка розпочалась із виступів 5 молодих перспективних гуртів, які потрапили на Завантаження в результаті відбору та голосування.  Після двох конкурсних турів із 90 учасників було обрано 5 найкращих гуртів: Ninth skill (Київ), The Jellyfish (Київ), [Sale]Only (Дніпропетровськ), Ebola (Дніпропетровськ), ЗЛАМ (Київ). Відповідно кожен з учасників вклався на повну, і абсолютно всі, протягом своїх виступів, заводили зал на дійсно якісному професійному рівні.

Що стосується інших учасників, то цього року Львів завантажували: «ВорсТ» (м. Рівне), «deTach» (Київ), новостворений проект ex-учасників гурту «АННА» – «Latur» (м. Львів), МегамасС (Київ), Skinhate (Дніпропетровськ), Роллік’с (м. Херсон), Morphine Suffering (Київ) та гурт «Jinjer» (Донецьк), які на жаль не змогли прибути, потрапивши в аварію по дорозі до Львова.

Крім концертної сцени, в залі був розташований бар з різноманітними напоями та легкою їжею, а також місце продажу різноманітної музичної та фестивальної атрибутики. Також на Завантажені було офіційно представлено перший номер журналу «Крок У Рок», який вийшов на зібрані кошти учасників спільноти в соц. мережі ВКонтакті та відвідувачів літніх фестивалів.

Після завершення офіційної частини «Завантаження», всі охочі отримали змогу залишитись та відвідати after-acoustics РОЗВАНТАЖЕННЯ, де відвідувачі до ранку відпочивали під акустичні виступи групи Дикі Серцем, Сегія Случака (гурт «К402»), Петі Зарудного (гурт «Merva»).

В загальному оцінюючи, фестиваль був справді чудово організований з прекрасним світлом та якісним звучанням, і незважаючи на те, що зал був заповнений на всього 50%, це не завадило всім відвідувачам провести дійсно крутий вечір в «Романтику» на фестивалі «Завантаження».

 

Ведучий: М’яч Дредбол

Організатори: Севастіян Вонс, Назар Маланчук, громадська організація «Борець»

Звук на сцені: компанія «Acropolis»

Фото: Akropolis Distribyutor

Головні партнери: магазин «НАШ ФОРМАТ», кав’ярня «Меделін», журнал «Крок у Рок»

1 2 3 84  56  7 1191012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: “РОЛЛІКС: «Ми рок-туристи, нас завжди супроводжують пригоди»