Фестиваль творчості «Парад талантів» (фото)

Парад талантів

17 грудня 2013 в торгівельно-розважальному центрі «МАГЕЛАН» за підтримки Харківської міської ради, Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту, Департаменту праці та соціальної політики, Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» був організований і проведений фестиваль творчості «Парад талантів» серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа – учнів ПТНЗ, вихованців опікунських сімей, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу м. Харкова, приурочений Дню Святого Миколая.

Парад талантів

Учасниками фестивалю стали понад 150 глядачів, представники ЗМІ та представники влади, харківські артисти і музиканти. У рамках фестивалю пройшли творчі майстер-класи та настільні ігри. Спеціально для найменших глядачів була організована робота аніматорів і ростових ляльок.

Фестиваль відкрився в 15.00 з урочистої ходи конкурсантів та виступу харківського артиста і музиканта, поета-пісняра – Євгенія Бережного.

У фестивалі взяли участь 40 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. Оцінювання учасників проходило по п’яти номінаціях: вокал, хореографія, декоративно- прикладна творчість, образотворче мистецтво, авторська пісня. Протягом усього фестивалю діяла виставка творчих робіт конкурсантів у номінаціях «Декоративно – прикладна творчість», «Образотворче мистецтво».

Після демонстрації музичних номерів конкурсантів на сцені ТРЦ «МАГЕЛАН» виступили танцювальний колектив «Фієста» і танцювальна школа « NG you dance».

На завершення фестивалю з музичним подарунком на сцену вийшов фіналіст конкурсу «Україна має талант», фіналіст народного шоу «Хвилина слави» – Олександр Кварта.

Для привітання та урочистого вручення подарунків переможцям фестивалю «Парад талантів» на сцену була запрошена заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Олександрівна Горбунова-Рубан. Світлана Олександрівна вручила грамоти та подарунки переможцям :

  • Номінація «Вокал » – переможець Іван Переродов.
  • Номінація «Хореографія» – переможець Діана Матюхіна.
  • Номінація «Декоративно-прикладна творчість» – переможець Руслан Безпалько.
  • Номінація «Образотворче мистецтво» – переможець Непом’ящий Степан.
  • Номінація «Авторська пісня» – переможець Руслан Ходикін.

Після вручення нагород переможцям всі конкурсанти отримали дипломи учасників фестивалю «Парад талантів», подарунки та спеціальні призи від спонсорів фестивалю.

Фестиваль «Парад талантів» був покликаний продемонструвати творчі досягнення сиріт, підтримати талановитих і обдарованих дітей, сприяти самоствердження юних талантів, привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Фестиваль «Парад талантів» показав всю необхідність соціальної роботи з творчо обдарованою молоддю з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Спонсори фестивалю: група компаній «АІС», програма «АІС- дітям», і , безпосередньо, Ауді-центр «АІС- Харків», торгова марка «Добряна», магазин меблів та декору для дому «IKEALAND», торгова марка «Ahmad Tea Лондон», ТРЦ «МАГЕЛАН», торгова марка «Куліничі», футбольний клуб «Металіст», видавничий дім «Теленеділя Харків», Харківський міський дельфінарій «НЕМО», міжнародний благодійний фонд Олександра Фельдмана Фельдман Екопарк, фітнес-клуб «Малібу», перший дитячий глянець «Шоколадка», Харківський театр дітей «Тимур», перший дитячий книжковий магазин-клуб «Чітаріум», магазин настільних ігор «Іград».

Медіа-партнери фестивалю: Харківська обласна державна телерадіокомпанія «ОТБ», журнал «Аеропорт», журнал «Телескоп», видавничий дім «Теленеділя Харків», інформаційно-аналітичний портал «Харківські вісті», журнал «Шоколадка», газета «Комсомольська правда» , мережа міських порталів «У місті»,  интернет-журнал для молоді Molodi.in.ua , інтернет-портал «Реприза», портал про відпочинок і розваги «Незабаром», інформаційне агентство «Статус Qvo».

Партнери фестивалю: ярмарок ручної роботи «Арт-млин», громадська організація «Світ сім’ї XXI».

Андрєєва В. В.