Фестиваль “Республіка” – три дні музики та стріт-арту

Фестиваль проходить 3 дні поспіль у місті Кам’янець-Подільський, старе місто якого являється архітектурним заповідником. Музична частина фестивалю проходить протягом 3х днів на території старої фортеці і представляє собою концерт, в якому приймуть участь як відомі, так і молоді групи України та Росії: С.К.А.Й., Сheese people, Димна суміш, О.Торвальд, АННА, Карна, The Вйо, Мотор’ролла тощо. Художня частина проходитиме вдень (протягом фестиваля та 7 днів після) на території старого та нового міст. Художники з Іспанії, Росії, Білорусії та України будуть розписувати та розмальовувати ці будівлі, щоб згладити дисонанс, який вони створюють зараз і, по можливості, максимально вписати їх в архітектуру старого міста.

Даний проект, на думку організаторів, здається найбільш цікавим, бо аналогів йому немає, ані в Україні, ані на пост радянському просторі. Поєднання ахітектури, що увійшла в історію старого міста Кам’янець-Подільський та гіперсучасного мистецтва графіті викличе неабияке зацікавлення у засобів масової інформації на всеукраїнському рівні, тим самим зацікавить та збільшить кількість туристів міста. Головне завдання художників – перетворити занедбані будинки в художнє надбання міста, біля якого будуть фотографуватись всі туристи, що відвідають Кам’янець-Подільський.

Ідея фестивалю

Доповнити низку фестивалів на історичну тематику (якою славиться місто) ще одним, але ідейно іншим, фестивалем сучасного вуличного мистецтва, тим самим підтвердити статус Кам’янця-Подільського, як фестивального міста. А також ознайомити якомога більше людей з сучасним
мистецтвом.

Ціль фестивалю

Наше місто – наш дім, а свій дім ми завжди хочемо збагачувати цінними та гарними речами. Саме тому, всі зібрані кошти на фестивалі організатори планують витратити на культурне збагачення міста. А конкретніше – на художній роспис будинків, які не вписуються в архітектурний ансамбль Кам`янця.

ТМ “Оболонь” однією з перших запровадила практику підтримки вітчизняних музикантів, поєднуючи мистецво співу і краси з улюбленим пивом українців. Молоді співаки, художники, письменники – інтелектуальне майбутнє України. І такі проекти, як Фестиваль вуличного мистецтва відкривають інтереси, захоплення та динамічне життя сучасної молоді.

Підтримка молодіжних мистецьких ініціатив національними виробниками має стати аксіомою. В авангарді цього процесу стоїть національна корпорація “Оболонь”. В компанії розуміють важливість підтримки і розвитку талановитих молодих українців.

З “Пивом твоєї Батьківщини” обирай майбутнє — підтримуй своє.

Дати проведення фестивалю 16, 17, 18 вересня 2011 року на території старої фортеці та старого міста (Вірменська площа) у місті Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

Сайт фестивалю:
www.respublicafest.com.ua

Фестиваль в соцмережах:
Вконтакте
Facebook
Twitter