Активістка руху FEMEN повалила кубок з п’єдесталу

FEMEN

FEMEN23 травня перед Львівським театром опери та балету імені Соломії Крушильницької, був встановлений Кубок Анрі Делоне (трофей Чемпіонату Європи). Усі бажаючі могли зайняти чергу для того, аби сфотографуватися і покрасуватись біля легендарного Кубка. Та без скандалів не обійшлось. Сьогодні правоохоронці затримали активістку руху FEMEN, яка повалила п’єдестал із Кубком.

За словами начальника  відділу зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області Світлани Добровольської, дівчина стояла у черзі, потім нібито з метою сробити фото на пам’ять, несподівано штовхнула  п’єдестал, після чого оголила груди і «продовжила акцію проти Євро-2012, вигукуючи вислови». Охорона накинулась на дівчину і передала її правоохоронцям. Порушницю було доставлено у райвідділ міліції Львова, для складання протоколу.

Стосовно протесту  FEMEN, то за їхніми словами: “підставою для бойкоту Євро-2012 світовими лідерами мають стати не тимчасові труднощі однієї олігархички, а трагедія сотень тисяч бідних українських жінок, втягнених у світову секс-індустрію».

Нагадаю, що і у Києві 12 травня активістка FEMEN, скинула з підставки встановлений для демонстрації на Майдані Незалежності Кубок УЄФА. А  21 травня у Дніпропетровську за такі ж дії під час презентації Кубку УЄФА Євро-2012 було затримано двох активісток руху.