Феєричне шоу в музичному житті Луцька

Нещодавня подія, яка відбулася у Луцьку запам’яталася усім прихильникам рок-музики надовго. Труна, чвиркання крові, бензопилки, зображення самогубства, болгарки з іскрами, вогонь, крики – все це відбувалося на одній зі сцен міста. Ні, це були не зйомки фільму жахів, це шоу за участю Девіда Пірса і його команди «No Longer Music». В рамках європейського турне до Луцька завітав найнеординарніший  гурт із США та їхній яскравий, креативний засновник і вокаліст Девід Пірс, відомий ще й як організатор найпопулярнішого фестивалю у Польщі – SLOT.

Те, що відбувалося того вечора на сцені  можна назвати не інакше, як фантастика! «No Longer Music» з 80-х відомі світові своїми скандальними рок-шоу. Завдяки трюкам та неординарній концертній програмі гурт вже понад тридцяти років збирає повні зали в Європі та Америці. Раніше такого ніхто не бачив, Девід Пірс став засновником, фактично, нового напрямку музичної програми. Сміливі та креативні поєднання музики й театру – ось що ви побачите завітавши на концерт «No Longer Music». Але поміж всіх тих жахіть, які так подобаються сучасній молоді, Пірс прагнув донести до глядачів духовні, християнські цінності. І кожен номер, кожна постановка була спрямована саме на це. Зокрема, проблему вільного сексу «No Longer Music» зобразив так: ліжко посеред сцени, пара молодих людей, зображання сцени кохання, а потім розпач від розлучення – в усього цього був підтекст: секс повинен бути, але після шлюбу. Схожим чином зобразилася й проблема суїциду, коли один з учасників гурту зобразив акт повішання прямо на сцені.

Крім «No Longer Music» того вечора порадували публіку своїми композиціями луцькі гурти To Leave A Trace, Keto, Puppet Party, Neverend.

Організаторами рок-концерту були ВОГО «Ми +» та арт-фестиваль UPfest. Зібрані з концерту гроші підуть на благодійність.