Європластикові вікна – плюси та мінуси

Європластикові вікна

Європластикові вікнаВ наш час великої популярності набувають саме пластикові вікна. Вони приваблюють людей, перш за все, своєю простотою догляду і простотою у використанні. Даний тип вікон характеризується хорошою теплоізоляцією,а також шумоізоляцією. Ще один фактор, який грає на користь саме пластикових віокн, це їх менша вартість порівняно з природними аналогами- дерев’яними вікнами.

Встановлюючи в себе вдома такі вікна необхідно пам’ятати, що приміщення потрібно часто провітрювати, адже вони крім тепла залишають в квартирі надмірну вологість. Також відомо, що виготовлені з неякісного пластику, вони швидко окислюються і виділяють у повітря речовини, котрі у великій кількості є небезпечними.

Часто мені доводиться чути, що з встановленням в оселі пластикових вікон, дім починає “цвістти”- через підвищену вологість повітря пліснява добре розвивається і окутує стіни. Можливо мінуси європластикових вікон більш очевидні наприклад при порівннянні з цеглою клінкер що є екологічною, але я вважаю що просто треба дотримуватися первних норм догляду за вікнами і не панікувати, довіряючи всьмоу що про них кажуть.

Також при виборі європластикових вікон потрібно звертати уваги, перш за все, на якість матеріалу з якого будуть виготовлятися вікна! І потрібно часто провітрювати приміщення, бо як кажуть: краще протяг, аніж застояне повітря!