ЄВРОПА ПОРЯД

Світ – це сполучення різних речей, учинків, характерів. Він поєднує в собі те, що, здається, об’єднати неможливо. Дехто вважає світ некомфортним та аномальним явищем. Намагається змінити його на краще або залишити таким, яким є. У кожного з нас своя історія, мислення та буття. І навіть, якщо говорити, що людина править світом, то не можна забувати про безліч речей, які нам непідвладні, але існують паралельно та впливово.

На планеті Земля приблизно 7 мільярдів людей. І всі ми різні: зі своїми проблемами, почуттями, станом душі , переживаннями внутрішнього світу та крикущим «я», яке дуже часто ставимо на передній план у житті. Але, незважаючи на це, кожний із нас завжди прагне досягти своєї мети, прожити життя так, вважаємо за потрібне.

Життя – непроста річ, яка завжди приносить сюрпризи, і заставляє робити вибір. Одним із таких виборів є закінчення школи, коли постає питання: « Де навчатись?» Кожного випускника дана тема переслідує і, тоді згадуються усі знайомі, впливові родичі та на сімейних нарадах батьки постійно задають запитання: « Ти вже вирішив(-ла), де будеш навчатися?» Але…знову розгублені очі випускника і намагання відійти від даної теми. Така ситуація знайома кожному студентові. Але перше запитання, яке виникає: « Чи здобувати освіту в рідній країні?»

Навчання в країнах Західної Європи відкриває безліч можливостей. Адже саме Західна Європа традиційно вважається колискою вищої освіти, що зародилася ще в античні часи. Історія найвідоміших вузів – Болоньї, Кембріджа, Оксфорда налічує кілька сотень років. Французькі, німецькі, польські, англійські, італійські та іспанські вищі навчальні заклади пропонують безпрецедентні можливості для одержання освіти і ведення наукової діяльності – незалежно від предмету дослідження.

Навчання в Європі є одним із найпрестижніших. Європейська вища освіта це, насамперед, довгостроковий внесок. Можна навіть сказати, що це – інвестиція в себе. Здобуття освіти у вузах ЄС – це можливість працевлаштування на території і не тільки. Європейські дипломи признаються без додаткового підтвердження у всіх країнах Європейського союзу, а також у США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії. Вітчизняні навчальні заклади, на жаль, цим похвалитися не можуть. Випускникам вузів СНД, щоб влаштуватися на роботу закордоном, доведеться пройти тривалу процедуру визнання диплома. Випускники ж вузів Європи можуть сміливо брати будь-які вершини – їм нічого підтверджувати не доведеться. Студенти Європейських вузів в обов’язковому порядку проходять стажування під час навчання. В ході стажувань , вони отримують те, чого часто не вистачає багатьом молодим фахівцям – досвід. До того ж, в процесі стажування багатьом вдається зарекомендувати себе перед працедавцем і отримати робоче місце навіть раніше, ніж диплом. Погодьтеся, працедавець віддасть перевагу практикові, а не теоретиком. Тим більше, володіння іноземними мовами європейському студентові забезпечене. Навіть, якщо студент захоче повернутися на Батьківщину, диплом зарубіжного вузу і знання іноземної мови – хороші передумови успішної кар’єри.

Статистичні дослідження показали, найбільших успіхів у роботі досягають молоді люди у віці 25-29 років, що супроводжується стрімким кар’єрним зростанням, стартовим майданчиком для якого є вища освіта. Але, за даними досліджень ринку праці України, люди, які отримали вищу освіту закордоном, користуються високим попитом серед працедавців провідних компаній. Це дає студентам майже 100%-ві гарантії працевлаштування, чого не можна сказати про тих, хто здобув декілька вищих освіт і вузах нашої країни. Навчання, стажування та дослідницька робота закордоном збагачує індивідуальний досвід людини, надає їй можливість дізнатися більше про інші моделі створення та поширення знань, дозволяє їй розширити мережу своїх контактів та свого спілкування, і дає змогу поглибити знання іноземних мов.

Для забезпечення освітньої мобільності у ЄС було засновано низку спеціальних програм, найвідомішою з яких є програма Еразмус Мундус, яка була започаткована в 2004 році і є механізмом студентських та академічних обмінів між державами Євросоюзу та країнами за його межами. Студенти старших курсів і науковці з різних країн мають змогу отримати стипендії від ЄС для продовження навчання або проведення наукових досліджень у країнах ЄС. Ще є безліч програм, які допомагають із працевлаштуванням або ж допомагають молоді обрати напрям, у якому вона буде працювати.

На даний час існує маса фірм, які допомагають студентами отримати освіту за кордоном. Однією із них є молода компанія « Навчання в Польщі і за кордоном», заснована у 2010 році. Дана фірма дає можливість дізнатися про засади навчання у Західній Європі і реалізувати свою мрію – здобути європейську освіту. На сайті (http://osvita-pl.at.ua/) можна знайти корисну інформацію про навчання в Польщі, а також за кордоном. Статті про вищі навчальні заклади Польщі та Європи, поради абітурієнтам, цікавостки із студентського життя за кордоном. І це ще не все…Завітаючи на цей сайт, Ви дізнаєтесь все про навчання у Західній Європі не відходячи від монітора комп’ютера.

Європа – не стоїть на місці. Світ навколо нас швидко змінюється. Процеси глобалізації, інтернаціоналізації, інформатизації суспільства йдуть пришвидшеними темпами, у зв’язку з чим відкриваються нові можливості для персонального розвитку кожного з нас.

Кар’єра закордоном дає можливість залучатися до нової для себе культури, побачити світ і знайти та налагодити зв’язки, які неодмінно стануть у нагоді. Це шанс реалізувати свій потенціал, досягти кар’єрних висот, знайти упевненість в своїх силах і знаннях.

Як говорив Дженнінгс Браян: « Доля – не випадковість, а предмет вибору; її не очікують, а завойовують». Адже актуальність та реальність отримання сучасної освіти, а як наслідок – успішної кар’єри міжнародного рівня – у наших руках!

Віп телефони недорого і на різний смак , широкий вибір: GUCCI, CHANEL, LOUIS VUITTON, CHRISTIAN DIOR, dior, GOLDVISH, CARTIER, VERTU, FERRARI, LAMBORGHINI, PORSCHE, ROLEX, MOBIADO. Ексклюзивні жіночі мобільні телефони на сайті www.newtechnology.com.ua. Найкращий спеціалізований інтернет-магазин.