Еволюція сумок і валіз

Сумки та валізи

Сумки та валізи пройшли достатньо довгий шлях до тієї форми і функціональності, яку ми знаємо тепер. Раніше ці вироби були виключно шкіряними, тепер частіше виготовляються з міцних синтетичних матеріалів. У залежності від призначення, в сумках розвивалися окремі якості.

Наприклад, з появою липучки Велкро, почала розвиватися техніка виготовлення туристичних рюкзаків, а винахід застібки-блискавки моментально було підхоплено виготовлювачами всіх видів сумок. Вибрати зручну і відповідну сумку, рюкзак або валізу для поїздки сьогодні досить просто, завдяки існуванню спеціалізованих магазинів.

Перед тим, як купити сумку, необхідно чітко визначити мету даної покупки. Сумочка може бути як помічником при покупках, так і витонченим доповненням до наряду на званому вечорі. Також вона може послужити засобом зберігання і носіння спортивної форми або ж просто модною торбинкою для блокнота і ручки. Тут вже справа смаку і виду зайнятості людини. Дамські аксесуари даної категорії під прицілом дизайнерів бувають куди частіше, ніж чоловічі. Вони можуть бути найнесподіванішою забарвлення і форми.

Особливо добре видно настрій моди з молодіжних сумок. На студентських рюкзаках часто зображують різні логотипи та меми, також зустрічаються стилізовані фотографії знаменитостей. Останнім часом досить популярними стали рельєфні нашивки, в основному імітують намальованих персонажів. Доречі вот тут знайдете багатий вибір зонтів, різних сумок та валіз.

Що стосується форми, то більш-менш постійною вона стала у валіз. В середні віки для зберігання і перевезення речей використовували спеціальні скрині. Незабаром хтось додумався розділити ці ємності на дві різні категорії, окремо для зберігання, і окремо – для транспортування. З ось цих ящиків, в яких перевозились речі, поступово почав вимальовуватися сучасна валіза. Відкривались цілі майстерні, які на замовлення робили спеціальні кофри і чохли. Сьогодні валізи виготовляються в основному з міцного пластику. На зміну звичній прямокутній формі приходить більш обтікаюча.

З появою рівних тротуарів і гладких покриттів аеропортів і вокзалів валізи обзавелись дрібними коліщатками для зручного транспортування вот здесь. Модним дизайном ж сьогодні вважають декоративні чохли з тканини. Перед тим, як купити валізу варто подумати про особливості її експлуатації. Адже чим частіше вона буде подорожувати, тим більше уваги потрібно приділити її якості.