Еволюція Coca-Cola

Coca-Cola

Coca-Cola«Кока-Кола»- усім відомий напій, який продається більше ніж у 200 країнах світу. Це газовий безалкогольний напій, який був винайдений в Атланті фармацевтом Джоном Памбертоном. І призначався він виключно як лікувальний. Одним із основних інгредієнтів стало листя коки, що містило в собі наркотик, який пізніше отримав назву –кокаїн.

«Кока-Колу» можна було придбати в найбільшій міській аптеці в Атланті. За висновками медиків це напій «від усіх нервових розладів», а також зцілює від імпотенції. В той час про шкоду кокаїну ніхто і не здогадувався і його можна було купити в будь-якій аптеці. Врешті решт, цей наркотик став настільки поширеним, що його почали вживати для задоволення і підняття тонусу. Тому «Кока-Кола» не була чимось особливим.

Та через деякий час спалахнув скандал. Річ в тім, що назва «Кока-Кола» співзвучна з «Кока-Колем», що в перекладі з марійської мови означає – «тітка помирає». У зв’язку з цим відбувся ряд громадських протестів. На даний час «Кока-Кола» є одним із символів Сполучених Штатів Америки. ЇЇ виробництво одне із наймаштабніших у світі. За підрахунками компанії, якщо всю вироблену «Кока-Колу» роздати усім мешканцям планети, то кожен житель отримав би по 1500 пляшок. Також визначили країни, де споживають найбільше коли на душу населення. Це Мексика та Ісландія.

Медичні тенденції, можливо, також включатимуть використання «Кока-Коли»,як медичного препарату у майбутньому. Адже, ця тема вже неодноразово обговорювалась на інтернет-форумах. «Кока-Кола» містить у собі ортофосфатну кислоту, що згубно діє на вірус ротавірусної інфекції («кишковий грип»). Офіційно цей метод не визнається і лікарі застерігають від самолікування, що може завдати школи вашому здоров’ю.