Етнофестиваль Підкамінь 2012

підкамінь 2012

підкамінь 2012Легендарний етнофестиваль Підкамінь 2012, який відбудеться 8-12 серпня. Організатори фестивалю проводять конкурс, у якому шукають красуню на проморолик фесту Підкамінь. Умови конкурсу: органічний вигляд у вишиванці, щось особливе в образі, проживання,місцеперебування Львів або Київ, і звісно бажання щоб тебе побачила вся Україна.

Уже участь взяло 12 чарівних дівчат. Серед усіх україночок лідирує – Лідія Жук, у неї 179 голосів, почесне друге місце посіла Софія Федина, у якої 83 голоси, а на третьому місті Роксолана Ортинська, у неї 58 голосів. Увесь список учасниць такий: Анна Ставиченко, Тетяна Коваленко, Тетяна Скрипач, Юлія Гай, Тетяна Сирова, Оксана Романюк, Селена Вечерница, Юля Галамай, Ірина Дик.

Проголосувати ви можете на сайті – знайте, що ваш голос може бути вирішальним.

Але це не єдине голосування, яке зробили учасники конкурсу. Також відбуваться відбір гуртів на офіційній сторінці фейсбуку фестивалю Підкамінь 2012. Власне, досить хорошим є те що організатори прислуховуються до думки глядачів і проводять такі так звані опитування. Адже публіка знає, що їм потрібно. Але так як фейсбук дозволяє лише 100 власних варіантів, то голосування відбувається в такий спосіб.

Щотижня, десять гуртів, котрі матимуть найменшу кількість наших голосів будуть зняті з голосування і зараховані в інший список. Це може прикро буде для самих гуртів, однак нема ради – конкуренція, боротьба за місце на сцені Підкаменю 2012.Окрім цього, організатори будуть знімати з голосування ті гурти, спрямованість яких на їх думку не відповідає стилю фесту.

Тепер кожен хто відвідає сторінку  – зможе додати нових виконавців та віддати за них свої голоси. Одже на Підкамені 2012 нас чекає – музичний драйв і селище, яке сповнене легендами. Підкамінь чекає на Тебе з акордами етнороку!