Лазерна епіляція над верхньою губою

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція Тіло людини практично повністю покрите волоссям, незалежно від його статевої приналежності. При цьому волосся буває двох типів пушкове (світлі і непомітні) і стержневе (жорсткі і темні). Зазвичай у жінок на обличчі з’являється тільки пушковые волосся, що не створює їм жодних проблем. Але під впливом чоловічих гармонов пушкове волосся може деформуватися в стержневе, а, отже, стає помітними і псує зовнішній вигляд прекрасної половини людства.

Причин цієї деформації може бути декілька:

  • порушення роботи ендокринної системи;
  • прийом гормональних препаратів, стимулюючих вироблення тестостерона;
  • захворювання щитовидної залози;
  • спадковість.

Методів видалення небажаного волосся багато, вони дуже різноманітні по технологіях, тривалості і вартості. Одним з  ефективних  методів боротьби з жорстким і темним волосяним покривом можна виділити такий метод як лазерна епіляція над верхньою губою. Метод не викликає неприємних відчуття і позбавляє від зайвого волосся на тривалий відрізок часу.

Технологія видалення “вусиків” полягає у багатократному точковому опроміненні шкіри, при якому  цибулини волосся випалюються. Щоб уникнути  появи  опіків, рубців або стимулювання пігментації, прилад перед спалахом охолоджує ділянку шкіри  струменем спеціального газу фреону, тим самим знеболює процедуру.

Для позбавлення від “вусиків” назавжди може знадобитися до 5 сеансів з перервами в півтора місяці, оскільки лазерна епіляція видаляє тільки волосся в активній фазі зростання. Процедура не віднімає багато часу, і займає близько 3-5 хвилин. Після процедури вашій шкірі необхідно дати відпочити, тому не бажано загорати або відвідувати солярій впродовж подальших 3-х тижнів після проведення процедури.