Інтернет-магазин на Bitrix

Інтернет-магазин

Створення інтернет-магазину на сьогодні досить поширене. Це дає можливість збільшити свої географічні можливості кожному підприємцеві, незалежно від місця, де саме знаходиться його фірма або представництво.

Що таке інтернет-магазин на Bitrix?

Система Бітрикс вважається  одною з найпопулярніших для створення сайтів онлайн комерції. У неї входить велика кількість шаблонів і модулів. З їх допомогою можна створювати унікальні і оригінальні по оформленню інтернет-сторінки віртуального магазину.

Для того, щоб створити інтернет-магазин, треба буде заздалегідь визначиться з його тематикою і придумати оригінальну назву. Також треба щоб доменне ім’я відповідало назві самого магазину. Воно повинне легко писатися і запам’ятовуватися.

Процес створення сайту на Бітрикс

На сьогодні така система управління сайтом надає можливість випробувати її упродовж 30 днів абсолютно безкоштовно. Такий момент може тільки позитивно позначитися на розвитку інтернет-ресурсу початкуючого веб-майстра, який ще не знає якій саме системі віддати свою перевагу. Після цього часу користувачеві системи буде надана можливість продовжувати співпрацювати з розробниками Бітрикс або відмовитися від використання системи.

Якщо зупинити свій вибір саме на цій системі, то треба буде укласти платну призначену для користувача угоду і купити ліцензію для системи. Коштує вона недорого і сайт працюватиме у декілька разів швидше, ніж при ручному його написанні. Усе це з тієї причини, що Бітрикс досить просунутий движок і зможе за короткий період розвинути інтернет-ресурс без особливих зусиль. Також є своєчасна технічна підтримка користувачів системи.

Для того, щоб створити інтернет-магазин на Бітрикс, треба буде встановити систему і здійснити ряд налаштувань. Вони дозволяють зробити повноцінний і багатофункціональний інтернет-магазину, навіть із стандартними плагінами і модулями. Щоб унікалізувати сторінки ресурсу, можна буде застосувати і інший вподобаний шаблон. Його треба буде тільки завантажити і встановити на сервер. Після цього він підганяється “під себе”. Можна буде активувати систему бухгалтерського обліку 1С, яка дуже потрібна для ведення комерційної справи.

P.S. Почему нужно платить за движок интернет магазина, если есть варианты скачать и установить бесплатные системы? – спросите вы. С помощью Bitrix вы получаете сразу готовый магазин с тех.поддержкой. Интернет-магазин 2rest.com.ua а также многие другие используют современные решения веб-разработки для большего удобства посетителей.