Елітний iPhone 5s ціною $15 000 з ОАЕ

Елітний iPhone 5s

Елітний iPhone 5sНе пройшло трьох днів після старту продажів нових iPhone від Apple, а вже створені елітні версії флагмана в ОАЕ. Мається на увазі телефони, що є предметами розкоші. Amodoria, бренд з Британії, вже оголосив про старт продажів iPhone 5S з корпусом з жовтого, червоного, чорного і білого золота. Також є варіанти з шкіри і обрамлені коштовними каменями.

Варіант моделі Amodoria iPhone 5S спочатку створювався для жителів з Арабських Еміратів. Його можна придбати із золотим корпусом в 18 карат. У нього можна додати діаманти на 3,75 карат або рубіни, смарагди і сапфіри. Кожна версія такого смартфону має 35 гр золота.

У свою чергу, DXB повідомляє, що елітні версії смартфонів з’являться на ринках ОАЕ і головному офісі бренду Jumeriah LT вже з 1 жовтня. Їх презентація відбудеться на найближчої виставки світових предметів розкоші, яка буде проведена в Абу-Дабі під кінець вересня.

Для кожного iPhone 5S фахівці з Amodoria створювали індивідуальну коробку з шкірі, виконану вручну. Він також має гарантійну підтримку на рік. Продукцію цієї компанії купують члени двох королівських родів і велика кількість фірм, які надають ексклюзивні послуги. Елітна модель iPhone 5S можна придбати за 15 тисяч доларів. Якщо вас цікавлять звичайні телефони то на сайті http://www.notus.com.ua/Apple-Store-iPhone-5C можете знайти iPhone 5C за 750 доларів.

Тим часом, сірі моделі iPhone 5C/S за вихідні піднялися в ціні. Особливо це стосується iPhone 5S, оскільки версію на 64 гігабайти із золотистим корпусом можна тепер купити за 120 тисяч рублів. До вихідних вона коштувала 65 тисяч рублів.