Елітна побутова техніка – пральні і посудомийні машини

техніка Asko

техніка Asko З кожним днем елітна побутова техніка набирає популярність, що пов’язано, як з підвищенням рівня життя громадян, так і з незадовільною якістю устаткування “бюджетного” класу. Проте багато громадян при виборі побутової техніки орієнтуються лише на ціну, що неправильно. Не варто вмить відкидати можливість купівлі товару зважаючи на його високу ціну, слід вивчити характеристики приладу.

Наприклад, шведська компанія Asko робить елітну побутову техніку, а саме посудомийні/пральні машини. Вироблюване устаткування має високий рівень якості, зручне в експлуатації і широко функціонально.

Особливістю прального устаткування компанії є його місткість. Рівень завантаження для машин фронтального типу складає 8 кг і вище, що ідеально для експлуатації у великих сім’ях.

Елітна пральна техніка Asko має і підвищений рівень віджимання. У деяких моделей кампанії, наприклад W6564W, цей показник досягає 1800 оборотів в хвилину, що забезпечує високу якість віджимання. Проте для швидкого висихання білизни компанія рекомендує додатково придбавати сушарне устаткування.

Використання у виробництві пральних машин особливої форми барабана забезпечує якісно новий рівень прання і полоскання білизни, а також його рівномірне віджимання. Серед конкурентів можна виділити пральну машину GORENJE W6402/SRIV яку знайдете на сайті 5ok.

Посудомийні машини Asko також мають ряд переваг. Наприклад, модель D5554XXLFI має підвищену місткість, що дозволяє мити великі сковороди і каструлі, використовуючи спеціально розроблену для цих цілей програму. Усе миття оснащене вимірювальною автоматикою, що забезпечує економну витрату води і миючих засобів.

Незважаючи на високу вартість елітних пральних і посудомийних машин, а також сушарного устаткування і інших побутових приладів, вони мають ряд переваг перед моделями “економ” класу і гарантують своєму власникові висока якість і функціональність.