Elemental яскрава варіація судоку

Elemental

ElementalСудоку різновид японських кросвордів, де треба розгадувати цифри за певними правилами – в кожній лінії по горизонталі і вертикалі повинен бути повний ряд від 1 до 9 без повторень, послідовність не важлива. Гра Elemental має в своїй основі те ж саме правило, тільки замість цифр в нашому розпорядженні 4 стихії: земля, вода, повітря і вогонь.

Крім цього основного правила судоку в грі Elemental є ще й свої нововведення. Основні з них це можливість отримання нових елементів зі стихій. Так, наприклад, змішуючи вогонь і повітря ми одержуємо блискавку, а із з’єднання землі і води виходить калюжа, дивно, чи не так?

Які елементи нам потрібно зібрати, щоб пройти рівень, намальовані на ігровому полі. Кликнувши по іконі, з’являється пораду, які стихії потрібно з’єднати для одержання необхідного елемента, але за кожну підказку з нас знімають окуляри. Крім підказок можна використовувати заклинання (spell), яке само, по чарівництву, виставить на поле потрібну стихію, але за це так само знімають окуляри. Від рівня до рівня кількість елементів збільшується, і якщо в першому світі, в основному, карти, де нам треба збирати елементи з 2х стихій, то вже в другому світі на кожному рівні повно елементів з 3х стихій. Тут з’являються цеглу, листя, рослини, і навіть алмази.

Незважаючи на уявну простоту, гра змушує поворушити мізками. У мене частенько йде трохи більше хвилини, щоб пройти рівень без підказки, але іноді трапляються і прості, які проходяться буквально за 20-30 секунд. Чомусь, розробник зовсім недавно видалив гру з маркету, але у мене залишився настановний файл Elemental, яким я із задоволенням з вами ділюся.

P.S. Любителям фентези, конечно, по душе немного другие игры, который в онлайне сейчас достаточно много. Например играть в бойцовский клуб с каждым годом начинает все больше и больше желающих. Они объединяются в кланы и борются с силами зла.