Електронні гроші замінять паперові

Електронні гроші

Електронні грошіСША готово створити електронний всесвітній банк в 2015 році, і тим самим забути про зелений долар на ринку. Росія заявляє про створення аналогічного банку і розширення оплати електронними грошима. З чим цей пов’язаний і чи зникнуть паперові хрусткі банкноти, в цьому розбиралися наші експерти.

За даними світових банків світу темп зростання покупок і оплати праці і усього іншого у всесвітній павутині з кожним роком росте. Як заявляють активні користувачі всесвітньої павутини, навіщо йти в магазин, якщо можна замовити товар з будинку і не витрачати свого часу. Життя стає активніше і треба вливатися в цей потік, щоб не виявитися на узбіччі, повідомляють світові ЗМІ США.

Як стверджують фінансові експерти, паперові гроші неминуче кануть у безодню, і усі люди оплачуватимуть свої послуги електронними грошима. Але знаходяться і супротивники такого рішення. Вони заявляють що паперові гроші завжди можна тримати при собі, перераховувати і рівноцінно розподіляти. З грошима пов`язані деякі хоббі, наприклад нумізматика – якщо ви хочете продати якусь купюру або монету потрібно взнати скільки коштують старовинні гроші на форумі або у фахівців.

За даними ЗМІ США до 2020 року кожен другий повинен користуватися електронною валютою. Думка незалежного фінансового експерта. Безумовно, електронна валюта це дві сторони однієї медалі. Світові банки, як і наші, так і зарубіжні зможуть поглинути усі дрібні установи, але найстрашніше, коли не буде ніякого обмеження по збільшенню капіталу або його зменшенню що викличе крах світової економіки.

Не забігатимемо вперед, а стежитимемо за новинами. Але одно ми можемо заявити точно це вигідно усім і великим країнам і дрібним, які зможуть точно знати, скільки у населення грошей і уникати інфляції і кризи. Не буде заначки і людина залежатиме від того хто управляє її капіталом.