Електронні фільтри для води

фільтри для води

фільтри для водиЧиста питна вода – це один з ключових чинників з точки зору здоров’я людини, адже якщо Ви постійно споживатимете воду з різними забрудненнями, то це може привести до непередбачених наслідків. А оскільки вода в центральних водопроводах і навіть зі свердловин може містити досить велику кількість хлору і інших шкідливих речовин, то для її очищення варто використати фільтр.

Також у водопровідній воді часто спостерігається велика кількість з’єднань кальцію і магнію, які випадають у вигляді міцного нерозчинного нальоту на нагрівальних елементах побутової техніки (бойлерів, котлів, пральних і посудомийних машин), який знижує ефективність їх роботи і призводить до їх виходу з ладу.

На сучасному етапі розроблена досить широка різноманітність таких пристроїв, які допоможуть видалити з рідини фактично будь-які домішки і зробити її придатною для споживання. Одним з найбільш інноваційних видів таких пристроїв, який відрізняється повною екологічністю і має порівняно невисоку собівартість, є електронний фільтр. Порівняно проточними фільтрами для води аквафор кристалл http://filter.ua/shop/filters/filtry_protochnogo_tipa/akvafor_trio_filtr_protochnogo_tipa.html це є більш новими.

Найчастіше електронні фільтри встановлюються для вирішення питання високої жорсткості води. Принцип його роботи досить простий: він видає електромагнітні імпульси, які дозволяють зруйнувати соляні домішки у воді. Така дія допомагає змінити структуру соляних домішок, завдяки чому вони не кристалізуються, і не відкладаються у вигляді міцного нальоту в трубопроводах і на електричних нагрівальних елементах побутової техніки.

Особливістю роботи пристрою є те, що він здатен впливати на воду не лише зсередини, але і зовні труб, за рахунок чого процедура його монтажу істотно спрощується. При цьому електронний фільтр може бути встановлений для очищення як холодної, так і гарячої води.

Також варто відмітити економічну вигідність таких фільтрів. Вони споживають мінімальну кількість електричної енергії і, на відміну від картриджних, не потребують заміни елементу, що фільтрує. Як правило, без збоїв пристрій може пропрацювати більше 5 років, після чого йому може знадобитися ремонт.