Електронна музика Німеччини в Україні

Переполняют впечатления после просмотра интересного фильма? Блог о кино — поделись эмоциями, посоветуй фильм другим, читай анонсы, рецензии, персоналии и новости от профессионального кинокритика. 

Всеукраїнська хвиля вечірок в німецькому стилі розпочалась разом з приїздом відомих ді-джеїв Dabruck&Klein з Німеччини

В рамках Днів Європи, Всеукраїнське Об’єднання «Німецька молодь в Україні» розпочала цикл стилізованих німецьких вечірок по всій Україні. Першим містом, в рамках проекту De-Party, стало місто Запоріжжя. Для виступу на вечірці, у нічному клубі, та проведення майстер-класу для молодих виконавців електронної музики, були запрошені всесвітньо відомі ді-джеї з Німеччини Dabruck & Klein.

Велику підтримку проекту надала торгівельна марка «Туборг» «Кожну мить створюєш ти». Вона дала змогу зробити захід доступним для молоді. Близько п’яти сотень людей стали глядачами фантастичного шоу Дабрука & Кляйна. Видовищності надавали незвичайні активності від Tuborg. А для всіх, хто хотів відчути себе діджеєм і отримати міні майстер-клас, була встановлена зона “Ти Dj”. Таким чином, спробували себе в ролі діджея 120 гостей заходу!

За декілька годин до виступу Dabruck & Klein провели майстер-клас. Він пройшов у дуже
приємній та дружній атмосфері готелю Intourist. Молоді виконавці з різних регіонів України та слухачі школи ді-джеїв «My Music» мали змогу поспілкуватися з Штефаном Дабруком та Франком Кляйном у досить вузькому колі. Деякі з ді-джеїв школи, які надали свої роботи для короткого аналізу, отримали оцінку та поради для подальшої творчості. Замість запланованої однієї, майстер-клас тривав дві в з половиною години.

Директор діджей-школи «My Music», Володимир Ніколайчук:

Майстер-клас був насправді дуже цікавим й корисним для учнів нашої школи. Час сплинув дуже швидко і коли б не виступ гостів, ми могли б цілу ніч спілкувалися з ними про музику та клубну культуру.

Викладач ді-джей школи, D.J. $

Ми дізналися багато нового від наших гостей. Почули реальну історію створення успішного європейського клубного проекту. Усі отримали позитивний заряд енергії і разом с тим багато корисної інформації, яка сприятиме розвитку наших музичних проектів. Безцінною була інформація про музичні лейбли та Інтернет ресурс, який надає можливість легально скачувати якісну музику для подальших реміксів.

Богдан Малиш, Ігор Калимбет, ді-джеї:

Це просто грандіозна подія у житті нашого спільного з Богданом проекту! Бесіда зі справжніми зірками, які не просто відповіли на наші запитання, а й дали оцінку нашому спільному треку, дала можливість виявити певні недоліки, над якими ще слід попрацювати. Виражаємо велику подяку організаторам проекту De-Party за чудовий майстер-клас!

Вечірка з виступом хедлайнерів відбувалася, безпосередньо, у нічному клубі «MIX». Окрім цього, до Запоріжжя завітав гість із Донецьку DJ WEISS, який “розігрівав” публіку своїми гарячими хітами. Під час офіційного відкриття заходу, відвідувачів своїми виступами привітали студія танцю «Feuer» та МС Stenley.

Для міста Запоріжжя, приїзд зірок такого рівня став дійсно яскравою подією. Шанувальники якісної електронної музики високо оцінили захід та з нетерпінням чекають наступних вечірок в рамках проекту «De-Party».

Штефан Дабрук та Франк Кляйн вже бували в Україні, але це був Київ. Запоріжжя, вони відкрили для себе в перше. Особливо їх порадували молоді ді-джеї. Це талановиті молоді люди, які, оперуючи високого рівня знаннями та уміннями, ставили хороші запитання. Зірки залишилися дуже задоволені запорізькою публікою, яка всі дві години не відпускала ді-джеїв.

Чому Всеукраїнське об’єднання «Німецька молодь в Україні» почала проводити проект «De-Party»? На це питання відповів голова ВО НМУ – Володимир Лейсле.

«Декілька років назад ми проводили опитування в одній із українських шкіл. Ми попросили школярів назвати з чим у них асоціюється Німеччина та етнічні німці в Україні. Найпопулярнішими відповідями були – «Пиво, Мерседес та Свастика». На сьогоднішній день наша організація робить усе для того, щоб розширити кругозір української молоді. Одним з найкращих помічників виступає – музика. Вона є інтернаціональною і її можна розуміти без слів. Виступи відомих німецьких ді-джеїв зближують та формують платформу для спілкування молоді, якій цікава Німеччина та німецька мова.

Музика це не тільки Бах і Раммштайн – це ціла низка відомих усьому світу музикантів. Наша організація прийняла рішення сконцентруватися на якісній електронній музиці, яка є найбільш близькою для молоді. Пол ван Дайк, Томкрафт, Дабрук і Кляйн – ось ті ді-джеї, котрих ми хочемо зробити доступними для української молоді».

Як на ентузіазмі організувати виступ зірок світового рівня і чому саме Запоріжжя стало місцем гала-вечірки проекту «De-Party», про організаційні клопоти проекту, розповідає координатор проекту Марія Шапочка:

«До проекту ми готувалися майже два роки. Пілотний проект ми запустили у минулому році, коли зібрали повний клуб молоді на вечірку в німецькому стилі. Чому саме Dabruck & Klein – для нас ці ді-джеї цікаві не тільки своєю безмежною творчістю, а й тим, що вони власноруч давали старт багатьом тепер уже відомим музикантам. Творчості Dabruck & Klein не має меж. Вони працювали над реміксами для композицій таких відомих виконавців як: Moby, Tocadisco, Bob Sinclar, Axwell, Steve Angello, Sebastian Ingrosso, Laidback Luke, Robbie Williams, Sugababes. Саме вони відкрили імена таких талантів як: Tocadisco, Axwell, Steve Angello, Boogie Pimps та 2 Elements.

Чому саме Запоріжжя – в нас була ціль запросити ді-джеїв саме у регіони України, щоб внести свій вклад у святкування Днів Європи. Ми раді, що завдяки підтримці торгівельної марки Туборг ми змогли це зробити. Звісно для нашої команди організувати виступ у регіонах набагато важче ніж у столиці. Гостей з Німеччини здивувало, що поїзд з Києва до Запоріжжя їде майже 12 годин – за цей час вони могли б долетіти з Франкфурта до Лос-Анджелеса. Ми раді, що Австрійські Авіалінії стали партнерами і допомогли артистам комфортно долетіти з Франкфурта до Дніпропетровська та назад».

Насолодитися якісною електронною музикою Німеччини та відчути дух кращих танцполів Європи можливим буде, завітавши на стилізовані вечірки у таких містах як: Одеса, Донецьк, Житомир, Кременчук, Черкаси. І хоча вони пройдуть без участі німецьких зірок, українські ді-джеї, завдяки майстер-класу та самостійним реміксам на відомі німецькі танцювальні хіти, максимально приблизять відвідувачів до європейської клубної культури. Відео-сети з панорамами Німеччини, прапори ФРГ та Євросоюзу, призи від посольства ФРГ та Гете-Інституту, шоколад Мілка зроблять «De-Party» трампліном у німецьке клубне життя для багатьох сотень української молоді.

Календар заходів та докладніша інформація проект на сайті de-party.org

Интернет-магазин чехлов для iPad. Лучшие чехлы для iPad в Киеве. Чехлы и аксессуары.