Електромобіль

Електромобіль

ЕлектромобільЕлектромобіль обладнаний не бензиновим двигуном, а електромотором, який працює від акумулятора. Акумулятор цей можна при необхідності зарядити і від домашньої мережі, але часу для зарядки потрібно багато. Без заряджання ж електромобіль не здатний їздити довго, тобто, виражаючись технічною мовою, запас ходу у нього недостатній.

З цих причин електрокари (так ще називаються електромобілі) доки ще не досить широко застосовуються. Хоча історія електромобіля починається раніше, ніж історія автомобіля з ДВС, і сходить до ХІХ століття, коли і був створений перший електромобіль у світі.

Не слід плутати електромобіль, працюючий виключно на електриці, з так званим гібридним автомобілем. Тот працює на бензині, використовуючи електродвигун для більшої ефективності.

Не дивлячись навіть на недосконалість сучасних технологій, електромобіль, в порівнянні з автомобілем з бензиновим двигуном, має помітні переваги. Він зручніше вже тому, що його можна зарядити дома, не треба їхати на автозаправку. Олію або антифриз електромобіль не використовує взагалі, значить, про фільтри можна не піклуватися. Не треба не лише олію міняти, не треба заміряти рівень викидів, електромобіль їх просто не робить. Для автомобіля з бензиновим двигуном ці процедури просто потрібні.

До речі, про викиди. Електромобіль не викидає в атмосферу вуглець, тому можна сказати, що це екологічний транспорт. Хоча саме виробництво електроенергії не є екологічним, але хоч би вихлопних газів немає, це вже добре.

Зменшується також залежність від нафти, запаси якої не безмежні. Ціни на нафтопродукти ростуть, тому експлуатація електромобіля виходить дешевшою.

З цих причин популярність електромобіля в ХХІ столітті збільшується. Найбільші автовиробники світу включають у свої плани збільшення виробництва електромобілів. За деякими прогнозами, в 2015 році у світі робитиметься близько 500 тисяч електромобілів за рік.

P.S. Для многих устройств электродвигатели являются важной составляющей, поэтому их качество должно быть максимально хорошим. Подобрать электродвигатель и электромотор можно в компании ЛБЮ-Тех, которая занимается поставками качественной немецкой продукции вот уже 15 лет. На сайте lbu.com.ua найдете больше информации об ассортименте и товарах.