Що таке ековесілля?

ековесілля

ековесілляНе лише професійних екологів турбує стан довкілля. Все більше молодих пар замислюється, у якому світі їм належить будувати сімейні стосунки і ростити майбутніх діточок. Заявити про свою небайдужість і, можливо, захопити цим друзів і рідних допоможе ековесілля.

Почати турботу про природні ресурси можна із запрошень на весілля – зробити їх своїм руками, використовуючи папір з переробленого картону, або записати запрошення на відео – так жодне дерево не постраждає.

Зшиті на замовлення весільні вбрання престижні і оригінальні, але варто пам’ятати про те, що на їх виготовлення йде досить велика кількість ресурсів, а надіти їх можна всього один раз. Небайдужим до довкілля нареченим корисно звернути увагу на салони, де вінчальну сукню можна узяти напрокат.

Напевно у старшого покоління родичів є прикраси, які передаються в сім’ї у спадок, – такі коштовності найбільше підходять до стилю ековесілля.

Бажано, щоб місце реєстрації і весільного банкету знаходилися недалеко один від одного. Транспорт, на якому молодожони і гості катаються по місту, – один з “найбрудніших” моментів урочистості. Відмінний варіант – виїзне весілля в місцевому парку або за містом в мальовничому місці. Так і забруднення повітря буде мінімальним і для оформлення місця весілля не доведеться використати штучні прикраси і зрізані квіти.

Зараз, коли весна тільки починається і природа розквітає новим життям, ековесілля особливо актуальне. Оригінальною деталлю стане відмова від штучного освітлення на користь свічок – це не лише економія електроенергії, але і простір для фантазії в оформленні інтер’єру. Можете пошукати в інтернеті матерівали про ключовому слову “оригинальная свадьба в эко стиле” адже російськомовних сайтів про весілля більше.

Щоб гості не втратили свої місця за столом, поряд з кожним місцем можна поставити невеликі подарунки – рослини в глиняному горщику, з підписаним ім’ям гостя. Хорошим подарунком для молодожонів на ековесіллі будуть гроші або що-небудь зі списку побажань. Адже, якщо бути чесними, багато речей з подарованих на весілля залишаються невикористаними.