Перша Літня Економічна Школа

Літо! А які у Вас асоціації з цим словом? Сонце, море, вечірки, пляж, друзі, відпочинок? А якщо спробувати зламати стереотипи і сказати, що можна провести незабутній відпочинок, навчаючись?

Не вірите? Разом з компанією IBS Education ваш відпочинок стане розумним. Перша Економічна Літня Школа КНЕУ – тижнева програма вашого літа. Це не просто нудні лекції, а цікаві практичні навички в провідних економічних галузях, для більшої зручності ми розбили предмети на 2 тижня, тепер ви можете або зареєструватись на один пакет предметів, або ж обрати зразу двотижневий інтенсив та отримати приємний бонус у вигляді10% знижки, за такими напрямками:

29 червня – 3 липня:

  • Управління командою проекту; Лідерство та партнерство.
  • Фінанси навколишнього середовища; Макрофінансовий ризик – менеджмент.

6 – 10 липня:

  • Маркетингові дослідження; Маркетингова товарна політика.
  • Стартап менеджмент; Управління змінами.

Літня Школа КНЕУ – це викладачі-спеціалісти, цікаві знання та практичні можливості реалізації нових навичок. Але і це ще не все, кожного дня на вас чекає цікава розважальна програма, яка не залишить нікого байдужим. Ми знаємо про що говоримо, адже маємо досвід успішного проведення подібних заходів (Перша Зимова Економічна Школа, проект Київ – місто майбутнього, та ще багато цікавого). Ми відкриті для кожного з вас, будь ви студентом чи навіть успішним бізнесменом, головне – бажання, а решту ми беремо на себе.

Почнемо літо яскраво! Старт Першої Економічної Літньої Школи вже близько: 29 червня – 3 липня та 6 липня – 10 липня.

Повна вартість участі у Першій Економічній Літній Школі – 999 грн. Але ми потурбувались і про приємні знижки: Студентам КНЕУ – знижка 10%, Акція «Разом веселіше» – приведи друга і отримай знижку 10%. Встигніть зареєструватися до 15 червня і також гарантовано отримайте знижку 10%.