Ефективне просування сайтів і підняття показників

Ефективне просування сайтів

Ефективне просування сайтівРозглянемо таку річ як зовнішня оптимізація сайту в сучасних умовах, що вона з себе представляє і що може принести для створеного дітища. Отже, зовнішня оптимізація сайту – процес отримання якісних зворотних посилань мають рекомендаційну ціль. Дуже давно оптимізацією вважались такі дії як простий прогін сайту по каталогах, де не була важлива якість посилань, головною була кількість. На сьогоднішній день ситуація змінилася дуже суттєво.

Розглянемо, які методи оптимізації вже не працюють:

  • Прогін по каталогах сайтів.
  • Прогін сайту по дошках оголошень. Цим теж нічого не доб’єшся тільки час можна втратити.
  • Купівля посилань на різних біржах оренди рекламних лінків – тільки з фільтрацією донорів.

Тепер розглянемо ті методи, які приносять позитивний результат:

  • Закупівля вічних посилань всередині статті.
  • Прогін по сайтах з хорошою репутацією і ще кілька діючих методів.

Коли мова заходить про розподіл бюджету на зовнішню оптимізацію, то краще вибирати два способи: це закупівля вічних посилань з біржі gogetlinks і ще прогін по сайтах наявних в пошуковику Яндекс. З першим способом все зрозуміло, як же бути з другим? Для цього необхідно зайти на max-profit.biz, Тут і пропонують різні прогони за різними профілями. Існує кілька тарифів. Найоптимальніший на погляд багатьох користувачів – це “YACA-профіль”. Є ще кілька тарифів, але цей більш цікавий.

Після замовлення прогону на поштову скриньку прийти повинен текстовий звіт про виконану роботу з посиланнями і скрін результатами перевірки. Не варто гнатися за дешевими цінами краще почекати. На сервісі це не єдиний вид послуг. Тут ще можна замовити анкор-лист або додати будь-які посилання аддурілку пошуковиків.

P.S. Раскрутка не такая простая, как может показаться не первый взгляд. Зачастую оптимальнее заказать seo продвижение сайта в профессиональной компании, а не разбираться со всеми нюансами seo.