Семінар із прав людини “Ефект метелика”

права  людиниВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» і «Міжнародний Молодіжний Правозахисний Рух» запрошують взяти участь у семінарі з прав людини «Ефект метелика або як взаємопов’язані права людини, вирішення громадських проблем, а також Тибет, Росія, Білорусь та Україна?», який відбудеться 12-13 жовтня у м. Київ.

У ході семінару кожен учасник матиме можливість дізнатися про принципову різницю між правозахисниками і політиками, механізми встановлення верховенства прав людини, історію та філософію прав людини, толерантність, міжнародну солідарність та багато іншого. Спікери та запрошені гості – молоді правозахисники з України, Росії, Білорусії зі значним досвідом у реалізації громадських кампаній.

«Не сумнівайтесь у тому, що невелика група мислячих людей, активних громадян, здатна змінити світ. Більш того, тільки так завжди і було», – слова Маргарет Мід неймовірно точно характеризують суть того, як людина може змінити життя у своєму місті чи країні, зробити його справедливішим. Семінар допоможе зрозуміти механізми спілкування “на рівних” окремого громадянина та держави в цілому, а також розкриє можливості самостійно впливати на те, яким буде наше майбутнє.

Бонус для учасників – поглиблене вивчення, а також інші пропозиції щодо освіти у сфері прав людини, стажування й участь у діяльності білоруських і міжнародних правозахиних та молодіжних організацій.

Участь в семінарі безкоштовна за умови реєстрації: http://bit.ly/1heG0zx.

Дедлайн подачі заявок – 10 жовтня 2013 року

Приєднуйся до події http://vk.com/prava_ludej !

*Деталі щодо програми та місця проведення будуть надіслані окремим листом.