DZIDZIO під час концерту на євростадіоні зняв відеокліп

DZIDZIO

DZIDZIO У суботу на львівському євростадіоні був аншлаг: тут проходив концерт одного з найпопулярніших сьогодні українських виконавців, народного улюбленця Дзідзьо. Він став першим артистом, який ризикнув зібрати на “Арені Львів” багатотисячну аудиторію, і йому це вдалося: на концерт прийшли 25 тисяч глядачів. Не враховуючи трибуни з боків і ззаду сцени, на які квитки не продавалися, Дзідзьо зібрав повний стадіон.

На концерт приходили як підлітки, так і вже дорослі шанувальники разом з маленькими дітьми. Ті з радістю танцювали під улюблені хіти: “Сама – сама”, “Ялта”, ” Каділак”, ” Сусіди “, ” Кобіта “. Були помічені і прихильники вже пенсійного віку, що свідчить про всенародну любов до артиста.

Появі DZIDZIO на сцені передували виступи відомих львівських виконавців, які як слід “розігріли” публіку до виходу народної зірки. Дзідзьо стримав свою обіцянку і влаштував грандіозне шоу. Феєрверки, справжній вогонь на сцені, дощ із блискіток, декорації і підтанцьовка колективу залишили після себе незабутнє враження.

На сцену виходив і хор офіцерів, і оркестр, і гімнастки – всіх не перелічити.А наостанок Дзідзьо зробив шанувальникам сюрприз: виконав свою прем’єрну пісню “Мені пощастило”. Скоро шанувальники зможуть побачити кліп на неї, який, до речі, знімався і під час концерту на “Арені Львів”.

Волокітіна Анастасія