Джон Кехо – “Підсвідомість може все”

Для владельцев любого сайта контекстная реклама в Киеве от интернет-агентства Alpha-Seo.


Той, хто дивився фільм «Ефект метелика», напевно роздумував над тим, як одна подія створює ланцюг змін до навколишньої дійсності. Чи можна вважати подією думку, що виникла в голові? Припустимо, що «ні», тоді чому той, у кого виникла позитивна, правильна думка під час складання іспиту, вдало здає його? Як результат, завдяки думці, що виникла в голові Едісона, ми маємо електричну лампочку, а думки інших людей, перетворили їх на Шекспіра, Шевченка, Булгакова. Значить, відповідь на питання – «так»? Думка – це подія?

«Внутрішній світ людини – не млява купа цегли або каменів. Хочете чи не хочете, але, розмірковуючи, ви весь час створюєте власну реальність», – пише Джон Кехо, автор бестселера «Підсвідомість може все». Саме з цієї його книги для багатьох починається процес трансформації свідомості. Не все й не відразу стає зрозумілим. На жаль, книга доступна лише російською мовою.

Книга написана так, що віриш автору і його аргументам, що підтверджені відомими вченими. «Вчені підтверджують те, про що вже тисячоліття говорять ясновидці та окультисти, – ми не окремі елементи, а частина одного єдиного цілого». Тобто, можливо, що помах крил метелика десь в Південній Америці може спровокувати землетрус у Японії.

«Все по суті своїй є енергією і, думаючи, ви оперуєте величезним обсягом цієї енергії в швидкій, легкій та рухомій формі – у формі думки. Думка постійно прагне знайти форму, тяжіє до зовнішнього прояву, намагаючись знайти своє вираження». Уявіть собі, наскільки в цьому випадку можуть бути небезпечні негативні думки! Адже не даремно існує вислів: наврочив! Зайві хвилювання надто пильних і недовірливих батьків обертаються проблемами для їхніх дітей, не помічали? А діти, чиїм батькам, м’яко кажучи, не до них, ростуть більш благополучними та самостійними. Парадокс?

Більше того, аналізуючи минуле, можна знайти підтвердження впливу наших думок на вже минулі події. «Саме мозок створює дійсність навколо вас. Ви можете погоджуватися або не погоджуватися з цим. Ви можете усвідомити це і змусити свій мозок працювати на себе або ж пустити все на самоплив, дозволивши мозку працювати так, що вас будуть постійно переслідувати невдачі. Але дійсність, в якій ви живете, завжди буде створюватися вашим мозком».

Не лякайтеся, не все так фатально! Виявляється, одномоментні думки, про які моментально забуваєш, не небезпечні, а негативні – можна замінити на позитивні. Мають рацію ті, хто в кожній неприємності знаходить щось позитивне. На щастя – використовувати силу мислення можна навчитися! Це не буде коштувати вам грошей і для цього не потрібні унікальні здібності, потрібні тільки бажання, сила волі і час. І тоді відчутні результати можна отримати вже через декілька місяців. Подумайте про матеріальність думки в своєму минулому і ви обов’язково знайдете підтвердження дослідженням Джона Кехо.

Вам нужна фотосьемка?  Профессиональная фотостудия Киев “Студия Фото”. Лучший фотограф в столице!