Джоан Роулінг “Гаррі Поттер”

Гаррі Поттер

Гаррі ПоттерСвіт, наповнений магією, містикою, пригодами і небезпеками, – ось куди мріє потрапити кожна людина. Усі ми в глибині душі мандрівники, що чекають різноманітності, яким мало простого сидіння перед комп’ютером у пошуках хорошого фільму або серіалу, або ж звичайних сірих буднів. Ми чекаємо чогось незвичайного, може того, що навіть лякає, але при цьому захоплює. Це принесе в наше життя занепокоєння. Хороше занепокоєння. Адже однотипність людей, їх поведінки, манер, несе за собою у світ звичайну порожнечу. Однотипність того, що відбувається, не дає почуття насиченості життєвих моментів. Адже нам постійно бракує яскравих спалахів.

Усім знайома історія Джоан Роулінг про хлопченя, життя якого наповнене пригодами. Гаррі Поттер – знаменитий хлопчик, який став легендою, завдяки своїй відвазі і боротьби за справедливість. Безліч людей навіть не тримали в руках хоч би одну книжку про його пригоди. І хоча фільм досить барвистий і такий, що запам’ятовується, але просто не пояснити, як сильно відрізняються емоції після перегляду кінофільму і прочитання книги. Перегортаючи кожну сторінку, нас все більше тягне у світ героїв. Очікування чогось приголомшливого викликає купу різноманітних почуттів. Якщо хочете переглянути усі серії Гаррі Поттера то тут http://rapidzona.com/top-torrent.html є торренти з різнмими фільмами.

Переживаючи історію разом з героями, починаєш ставати частиною того світу. Почуваєш себе учнем Хогвартса. І сни стають реальністю. Думки йдуть за межі свідомості. Ця книга – це прекрасна можливість поринуть в океан захоплень.

Насправді, уся книга присвячена одній темі – протистояння добра і зла. І хоча це є вже давно докучливою темою, письменниця утілила в неї нове життя. Велика особливість книги в тому, що у кожного героя є своя, ясно виражена риса вдачі, яка описує його як особу. У цьому і криється привабливість твору.

Історія залишилася в серці кожного, хто прочитав книгу. У наших мріях завжди залишиться зустріч з нереально кмітливою Герміоною, рудоволосим і забавним Роном, мудрим Альбусом Дамболдором, добрим і дбайливим Хагрідом і врешті-решт, з самим Гаррі Поттером – сміливим, спостережливим і просто цікавим.