Джазовий конкурс на порталі DJUICE MUSIC DRIVE

18 квітня на порталі DJUICE MUSIC DRIVE стартував конкурс для молодих музикантів, переможці якого виступлять у рамках Міжнародного джазового фестивалю Alfa Jazz Fest у Львові 3–4 червня.

Учасником проекту може стати будь-який виконавець чи гурт, зареєстрований на порталі DJUICE MUSIC DRIVE та небайдужий до джазу. Переможці конкурсу здобудуть право вийти на одну сцену з зірками світового джазу під час Міжнародного джазового фестивалю у Львові. Alfa Jazz Fest — це одна з найважливіших літніх музичних подій у Східній Європі та наймасштабніший джазовий open-air фестиваль в Україні. Експертом і суддею конкурсу на порталі DMD виступлять експерти з джазу під головуванням відомого українського джазмена Олексія Когана.

Як зазначив Олексій Коган, який, до речі, є творчим куратором Alfa Jazz Fest: «Я з інтересом буду спостерігати за роботою молодих українських джаз-музикантів. Створити якісну композицію в стилі джаз непросто, але вважаю, що у нашої молоді великий потенціал імпровізації».

Конкурс відбуватиметься в кілька етапів.

  • З 18 квітня по 13 травня 2011 р триває реєстрація учасників конкурсу на порталі dmd.djuice.ua. Для участі в конкурсі кожен музикант повинен представити власну композицію у стилі джаз або джазовій обробці.
  • За результатами народного голосування на порталі dmd.djuice.ua буде відібрано 50 найкращих виконавців, які набрали найбільшу кількість голосів.
  • Серед 50 учасників експертне журі під головуванням визнаного джазмена Олексія Когана обере 4 (чотирьох) переможців, які виступлять на великій сцені в рамках Міжнародного фестивалю Alfa Jazz Fest, що відбудеться у Львові 3–4 червня.

Детальні правила конкурсу та умови участі – на порталі для молодих музикантів dmd.djuice.ua.

Міжнародний джазовий фестиваль – Alfa Jazz Fest

3-5 червня 2011р. у Львові відбудеться грандіозний джазовий open-air в Україні Міжнародний джазовий фестиваль – Alfa Jazz Fest.  Цією подією в західній Україні розпочнеться фестивальне літо Європи. Масштабність проекту зумовлена тим, що протягом 3-х фестивальних днів джазова музика лунатиме з трьох відкритих сцен в центрі Львова – сцена на площі Музейній біля Домінінканського Собору, сцена на площі Ринок, та велика гала-сцена із партером більше як на 1000 місць в Парку Культури ім. Б.Хмельницького, де заплановані концерти легендарних джазових музикантів сучасності.  Подробиці на www.alfajazzfest.com