Джаред Лето та його група скоро будуть у Києві

Джаред Лето30 seconds to Mars відвідають Київ та дадуть концерт у «Палаці Спорту». Грандіозне дійство відбудеться 6 квітня. Фанати країни розбирають квитки на концерт з зрозумілою швидкістю, адже гурт є легендою! Початок неземного колективу був у далекому 1998 році, ще тоді брати Лето не думали, що дійдуть до всесвітньої популярності. Гурт виконує рок.

На числі групи 4 альбоми. Фронтметом групи є Джаред Лето, який є не тільки відмінним співаком, але й актором. В склад гурту входить: Шеннон Лето, Томислав Милишевич та Стефан Аийелло. Програма концерту – « Love + Lust», у підтримку 4 альбому, котрий вийшов в травні минулого року. На концертах групи завжди присутні марсіанські емоції та унікальна програма.

Нагадаю, що група 30 Seconds to Mars відвідувала Україну минулого року. Як відомо, на той час  ситуація в країні була на старті свого важкого шляху- фронтмен групи відвідав майдан, а будучи перед тим на вручені «Оскара» підтримав Україну.

Білети на концерт можна придбати за адресою: метро «Хрещатик» підїздний перехід до вул. Прорізної. Час роботи: Пн-Сб: 11:00 – 19:00 (неділя вихідний день), Обід: 14:00 – 15:00; ТЦ «Глобус».