Веб-дизайн: чого чекати в 2013 році

Веб-дизайн

Веб-дизайнВеб-дизайн стрімко розвивається з кожним роком. І не варто сумніватися, що в новому 2013 веб-дизайн буде вдосконалюватися, щоб максимально відповідати вимогам та інтересам користувачів інтернету. Покладаючись на закономірності розвитку веб-дизайну останнім часом, спробуємо передбачити, які тренди будуть популярні в нинішньому році.

Веб-дизайн: адаптивна верстка. Адаптивний веб-дизайн продовжує набирати популярність. І це не дивно, адже набагато зручніше мати одну версію сайту, яка підходить для різних пристроїв (ПК, ноутбуків, планшетів, мобільних пристроїв), ніж кілька версій для кожного пристрою окремо.

Веб-дизайн: все велике. Інтернет давно перестав бути дивиною. У багатьох регіонах з’явилися безлімітні тарифи, і об’ємний трафік вже не лякає більшість користувачів. Тому зростає кількість сайтів, що привертають користувачів величезними заголовками, фотографіями, кнопками, слайдерами і т.д.

Веб-дизайн: паралакс-ефект. Паралакс – це 3D ефект, що досягається за допомогою декількох шарів, що рухаються з різною швидкістю. Минулий рік став для даного ефекту проривним, а в цьому році він буде зустрічатися ще частіше.

Веб-дизайн: мінімалізм. Мінімалізм, досить популярний в сучасному веб-дизайні, і в нинішньому році ситуація навряд чи зміниться.

Веб-дизайн: Flash вимирає. Багато веб-дизайнери вже відмовилися від застосування Flash на користь HTML5 та CSS3. У 2013 Flash, швидше за все, буде остаточно витіснений цими технологіями.

Звичайно ж, нам навряд чи вдалося охопити все, що буде популярно в веб-дизайні в цьому році, оскільки досить складно робити прогнози у настільки динамічно розвивається галузі. Але веб-дизайн тим і цікавий, що кожен рік ми можемо спостерігати за появою нових, цікавих тенденцій в оформленні сайтів.

P.S. Точно также в моде каждый год (или даже сезон) меняются тренды и предпочтения женская одежда как и сама женская натура – вещи переменчивые и непостоянные. Главное при этом покупать качественную женскую одежду.