Дизайн з кришталю

Дизайн з кришталя

Дизайн з кришталяЗа часів соціалізму кришталь в квартирі свідчив про достаток хазяїв. В ті часи кришталеві салатниці гордо виставляли за скляними “вітринами”. Тепер кришталь – це просто красивий посуд, що надає застіллю святковий настрій. У іншому, дизайнери говорять, що зараз знову з’являється інтерес до кришталя. Які вироби входять в моду?

Завдяки спеціальній технології майстрам вдається добитися точного малюнка на кришталевих гранях, які після шліфовки мають особливий блиск.

Огранований кришталь, заломлює світло, створює ілюзію північного сяйва. Цей ефект застосовується у виробництві кришталевих люстр. Що підсвічуються наче зсередини, світильники створюють світлові бризки. Бронза або позолочені частини надають їм  витонченість. Кришталева люстра відновлена по старовинних ескізах, як справжній аристократ надасть  вашому будинку обстановку розкоші.

Венеціанський острів Мурано завжди славився високоякісними виробами кришталя і скла. Бра, виготовленими муранскими майстрами,  ніби оточено шматочками виблискуючого льоду, крізь який світиться золото “свічок”. Ці витончені вироби мають світову славу.

У сучасних світильниках кришталеві частини  використовують не лише у вигляді плафонів. Дуже неординарно виглядає лампа на кришталевій опорі – ніжці, а крапельки в  підвісці і позолота доповнюють їй витонченість.

Кришталеві вироби відповідно до  оди міняють і свій вигляд, а відомі дизайнерські марки експериментують з кришталем, створюючи неймовірні по красі речі. Так, наприклад, користується популярністю новинка французьких майстрів – міні – скульптура з кришталя у вигляді жіночої руки.

А італійські дизайнери створили інший хіт сезону – кришталевий набір для вина, в нім гармонійно поєднується гладкість плоских граней, з рельєфним малюнком  і масивністю предметів тих, що входять в набір.