Дитячі велоперегони “Дивогонка” у Києві

Дивогонка

Дивогонка25 травня у парку Партизанської Слави відбудуться дитячі велоперегони «Дивогонка» для дітей від 2 до 15 років, організовані Українською скаутською організацією ПЛАСТ – станиця Київ, та агенція пригод “Дивосвіт”.

Юні спортсмени беруть участь у змаганнях на власних «залізних конях»: велобігах і двох-, трьох-, чотирьохколісних велосипедах. Змагання будуть здійснюватись аж у дев’яти категоріях, що будуть визначені в залежності від віку дитини та діаметру колеса її транспортного засобу.

Окрім велоперегонів, невід’ємною частиною заходу стала і екологічна акція, яка полягає у прибиранні місця проведення змагань. Організатори пропонують усім охочим долучитись до прибирання парку напередодні «Дивогонки» та після неї.

«Найцікавіше спостерігати за тим, як батьки підтримують маленьких учасників! Вони так щиро бажають їм перемоги, Дивогонкапідтримують впродовж усього шляху до фінішу, піднімають, коли вони падають, промовляють потрібні слова підтримки в той час, коли дітки зупиняються», – розповідає чотириразовий координатор «Дивогонки» в Києві пластунка Оля Юрчишин.

ДивогонкаОкрім вело змагання відбудеться низка цікавих ігор і занять з дітьми. Ігри відбуваються паралельно велогонці і не заважають їй. Цього року з дітками бавитимуться пластуни, школа англійської мови «Грін Кантрі», славний герой Живчик, вихователі та мами садка сімейного типу “Чарівна галявина”. Тож захід стане справжнім святом для всієї родини.