Дивні ці люди – американці

американці

американціБагато американців вважають, що коли знаходишся у ліфті, який їди зверху вниз, то потрібно вставати навшпиньки. На їхню думку це допоможе компенсувати тиск, який давить на хребет під час поїздки у ліфті. Можливо вони і мають рацію – хтозна?

Дуже дивною може нам здаватися поведінка середньостатистичного американця у гостях. Вони можуть прийти у гості, зайти на кухню, відкрити холодильник і взяти там що завгодно. Потім без жодних запитань піти з їжею до вітальні і смачно чавкати, сидячи на хазяйській канапі. Людина нашого виховання вважатиме це неповагою запрошених до господарів будинку.

Здається, що тільки в америці передача про звичайний тату салон може стати хітом телебачення та інтернету. Не менш дивним може нам здатися любов багатьох американців до м’яса з кров’ю. Найбільшим делікатесом вважається м’ясо по-чиказьки – коли шмат м’яса обсмажують лише з однієї сторони, а інша сторона так і лишається кроваво-рожевою. Чому вони не звертають уваги на те, що недосмажений шматок м’яса може стати причиною різних інфекційних захворювань, не зрозуміло.

Хоча у дорогих американських ресторанах відмінний сервіс, все одно можна зустріти офіціантів, які можуть плюнути у їжу клієнта за якусь образу на нього. Чи навіть вигадати більш оригінальну помсту.