Вибір дивана на кухню

Кухонний диван

Кухонний диванКухонний диван зовсім не є синонімом розкоші, це швидше ознака того, що власники квартири люблять зручність і функціональність. Зазвичай кухонні кутові канапи продаються в дуеті з обіднім столиком. Частенько ці предмети меблів бувають трансформерами, іншими словами їх можна розкладати. Приміром, канапка розладнується в повноцінне місце для сну, а у столика збільшується площа стільниці.

Переважна частина сучасних квартир не може похвалитися великою площею, тому виробники придумали, як можна економити простір – вони розробили кутові дивани. Оскільки кухня не відноситься до стерильних приміщень, тут доречні матеріали, які можна пилососити і стирати.

Оббивка, що легко брудниться, тут недоречна, краще віддати перевагу квітчастим приглушеним принтам. Дуже добре, якщо оббивка має грязевідштовхувальні і водовідштовхувальні властивості. Відмінною купівлею можна назвати диван з шкіряною оббивкою, яку можна мити. Правда, якщо засоби дозволяють придбати лише шкірзамінник, то варто подумати, чи треба це робити, адже штучна шкіра прохолодна на дотик.

Вибираючи ці меблі треба чітко знати, який розмір вам підходить. У продажу представлені модульні і звичайні кутові дивани. Модульні варіанти дозволяють самостійно вибирати сторону кута, а також регулювати довжину виробу. Прості моделі позбавлені такої розкоші, тому тут важливо не помилитися з кутом, щоб не довелося ставити диван спинкою не до стіни, а до плити.

Деякі кухонні дивани можуть нагадувати лавку. Такі варіанти застосовуються в маленьких кухнях. Вони економлять місце, оскільки в них відсутня похила спинка. У таких моделях спинка кріпиться не на диван, а на стіну. Є дивани з підлокітниками, а деякі навіть з підголовниками, але вони не підходять для маленьких приміщень.

P.S. Кстати, что касается кухонной мебели и поверхностей для готовки, вы можете заказать их изготовление с нуля. Кухня под заказ в Киеве разных форм и конструкций найдете на сайте mebelart.kiev.ua. Дизайнер приедет бесплатно и подскажет вам все нюансы.