Вибір дивана для однокімнатної квартири

Вибір дивана

Вибір диванаВідмінна риса однокімнатних квартир – це обмеженість простору. Тому меблі для них мають бути не лише універсальними і функціональними, але і компактними, що допоможе уникнути “захаращення” житлової площі в малогабаритному приміщенні.

Отже, до вибору дивана для однокімнатної квартири необхідно підійти грамотно і з почуттям відповідальності. Диван служить незамінним предметом меблів для будь-якого житла. Комфортний перегляд телевізора, а також щоденний зручний відпочинок або сон – запорукою усього цього може стати правильний вибір дивана. Моделі сучасного зразка забезпечують можливість зберігання постільної білизни і інших речей. На сайті binamebel.com зможете знайти багато різних варіантів.

Вибір відповідної моделі

Для відповідності виробу усім вищезгаданим нормам, слід придбати диван, оснащений надійною і зручною системою трансформації. Завдяки цьому зібраний виріб займе небагато місця, а в розібраному виді буде справжнім двоспальним ліжком.

Нині є досить широкий асортимент цього виду виробів, тому варто визначитися, який саме зразок меблів буде оптимальним.

Насамперед необхідно вибрати місце для майбутньої установки дивана, виходячи з розміру кімнати, а також з урахуванням наявних в ній об’єктів. Дивани бувають різних моделей. Найбільш поширені розглянемо далі.

Характер розташування

Уся різноманітність даних виробів ділиться на моделі лінійного і кутового зразка. Лінійний варіант є компактнішим зразком, який можна поставити як в кутку кімнати, так і уздовж стіни. Проте за наявності вільного простору кращим варіантом буде придбання кутового дивана. Цей виріб набагато комфортніший в експлуатації, а також має більшу кількість відсіків, в які можуть бути поміщені різні речі.

Присутність підлокітників

Ця деталь може бути використана, як міні-столик. Крім того, завдяки ній, меблі набувають естетичнішого вигляду. Але диван, що не має підлокітників, надає більше простору для сну, оскільки у ноьму відсутні обмеження.

Способи розкладання диванів

Система “Акордеон” має відмінну рису, завдяки тому, що оснащена подвійною спинкою. Перевага “Єврокнижки” полягає в простоті експлуатації. Крім того вона легко розбирається і збирається. Такий виріб здатний прослужити досить чималий термін.

Вид оббивки

Оббивний матеріал для диванів може бути як з тканини, так і з шкіри. Вироби, що мають шкіряну поверхню, комфортніші, практичні і легко чистяться. Проте оббивка з тканини доступніша в ціні, до того ж здатна наділити приміщення додатковим затишком.