Дитина обирає подушку

подушка іграшка

подушка іграшкаНеодноразово проведені експерименти з вибору подушки дитиною не привели аналітиків до незвичайних висновків. Все виявилося просто. Якщо в магазині дитині надати вибір між подушкою-іграшкою і пуховою подушкою-дитина вибирає подушку-іграшку. Але якщо ми змоделюємо цю ситуацію вдома і запропонуємо зробити вибір безпосередньо перед сном, то пухова подушка незабаром витіснить іграшку. Вибір, зроблений дитиною, несвідомо. Вона вибирала те, що їй було цікаво, корисно в даній ситуації.

У магазині вона задовільняла свій потяг до пізнання нового, і, як і слід було очікувати, вибрала найбільш яскравий предмет, який одразу ж привернув її увагу. Увечері у дитини виникли зовсім інші потреби і вона вибрала пухову подушку, як найбільш мяку і прийнятну для її сну. У міру дорослішання вибір у магазині буде віддаватися не подушці-іграшці, а тому виробу, що дійсно корисно і необхідно, хоча колірне оформлення, дизайн також будуть відігравати велику роль у виборі.

Якщо на ліжку перед сном поміщати відразу кілька подушок з різними наповнювачами (пухові подушки, з пірям, з штучним наповнювачем), то ви помітите, що дитина легко знаходить серед них пухову подушку і спить на ній. Це обумовлено її віком. Так як пухова подушка дуже мяка, вона нагадує нам мякість дотику материнських рук. Надалі, у міру дорослішання, вибір може змінитися і діти будуть віддавати перевагу подушкам з більш твердим наповнювачем, наприклад подушкам з піря.

Так що не варто себе обманювати, а зробити правильний вибір на користь міцного здорового сну і якісних природних матеріалів.