В рік дитина вчить, в шість – перевчається

навчання дитини

навчання дитиниЗвертаючись до батьків і родичів новонародженої дитини, я кажу: «Якщо ви хочете, щоб дитині було легко і цікаво вчитися, негайно самі розпочинайте займатися її розвитком». Мозок треба розвивати, треба вчити дитину всьому, що вмієте самі, не давати мозку дрімати, нехай працює. Це лише на користь дитині, бо робить її впевненою в собі, цікавим співбесідником. Така дитина виростає доброю, чуйною, з постійною жадобою до знань.

Багато хто читав щось про ранній розвиток дитини, але не хоче братися за справу, бо не вірить у результати. Ми ж як звикли: відповідає нам на запитання – значить, розуміє, а коли мовчить у відповідь – не збагнула, не розуміє. Невже важко щоденно провести коротенькі заняття-ігри, показати карточки зі словами. Дитя після року обов’язково принесе вам картинку зі словом, яке ви їй назвете.

Якщо протягом певного часу ви будите їй щоденно, називаючи предмет, показувати картку з цим слово, якщо протягом року ви будите читати дитині, то найкращою іграшкою стане для неї книга, якщо протягом першого року життя ви дасте їй можливість слухати класичну музику, чути поетичне слово, бачити красу довколишнього світу, то невже вона залишиться байдужою до прекрасного?

Ми часто чуємо, що за життя людина не використовує закладеного в ній потенціалу. А чи не в тому причина цього. Що далі мозку дрімати в дитинстві. Бо ж самі знаєте, як нелегко іноді дається потім вивчення мов, як часто дуже непросто вивчитися чомусь новому.

P.S. Дабы ребенок развивался и относился к занятием с интересом советуем заглянуть в интернет-магазин игрушек где можно подобрать нужные приобретения в зависимости от возраста малыша и заказать с доставкой по Украине.